MotoGP 2017: Pořadí šampionátu a statistiky

20. listopad 2017 | 16.03 | rubrika: MotoGP

motogp_2017Sezóna 2017 v šampionátu MotoGP už je nějakou dobu za námi, takže je opravdu nejvyšší čas podívat se na to, jak dopadlo celkové pořadí v šampionátu. Také vám přináším nejrůznější statistiky o letošní sezóně.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 11x

MotoGP FIM Awards 2017

13. listopad 2017 | 19.22 | rubrika: MotoGP

Jako již tradičně, každý rok se po skončení posledního závodu sezóny ve Valencii večer udělují ceny těm nejlepším. Vše se vysílá živě přes oficiální stránky MotoGP, přes youtube, letos to dokonce živě přenášeli i na facebooku. Pojďme se tedy společně podívat na oceněné.

komentáře (4) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 15x

MotoGP: VC Valencie 2017

13. listopad 2017 | 16.19 | rubrika: MotoGP

valencia_motogpPoslední závod MotoGP sezóny 2017 se jel na okruhu Ricarda Torma ve Valencii. Z první řady startovali Marc Márquez, Johann Zarco a Andrea Iannone.

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 16x

Provizorní startovní listina MotoGP 2018

9. listopad 2017 | 19.09 | rubrika: MotoGP

MotoGP_2Dnes byla vydaná provizorní startovní listina MotoGP pro sezónu 2018. Pojďme se tedy na to společně podívat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 15x

MotoGP: VC Malajsie 2017

30. říjen 2017 | 16.07 | rubrika: MotoGP

MAL_MotoGPDalším závodem šampionátu MotoGP byla Velká cena Malajsie na okruhu Sepang. První šance Marca Márqueze získat titul mistra světa. Přesto však měl závodní víkend zápletku. Márquez se kvalifikoval až do třetí řady na startovním roštu, jeho jediný soupeř Andrea Dovizioso startoval z řady první.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 16x

Márquez se může stát mistrem světa, když...

26. říjen 2017 | 18.43 | rubrika: MotoGP

márquezTento týden je na programu Velká cena Malajsie a již tuto neděli může Marc Márquez slavit svůj čtvrtý titul v MotoGP a šestý celkově ze všech kategorií. Jako soupeř už mu zbyl jen Andrea Dovizioso. Aktuálně je mezi nimi v šampionátu 33 bodů. Za jakých podmínek tedy Márquez bude moct slavit?

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 13x

MotoGP: VC Austrálie 2017

23. říjen 2017 | 20.49 | rubrika: MotoGP

AUS_motogpDalším závodem šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů byla Velká cena Austrálie na okruhu Phillip Island. Z první řady startovali Marc Márquez, Maverick Viñales a Johann Zarco.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 19x

Výběr jezdců Rookies Cupu 2018

20. říjen 2017 | 13.23 | rubrika: MotoGP

rbrc_vyber pro 2018V uplynulých dnech se ve Španělsku na okruhu Almeria konal výběr jezdců pro další ročník Red Bull Rookies Cupu. Do výběrového řízení bylo přihlášeno více než sto kluků a holek z celého světa. Ti prošli dost tvrdým sítem a na konci zůstalo 10 jezdců, kteří se mohou radovat z toho, že je příští rok uvidíme závodit v tomto šampionátu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 16x

MotoGP: VC Japonska 2017

16. říjen 2017 | 21.45 | rubrika: MotoGP

motegi_motogpDalším závodem MotoGP byla Velká cena Japonska na okruhu Motegi. Počasí během celého závodního víkendu nebylo moc příjemné. Během pátečních tréninků pršelo, v sobotu se to trochu uklidnilo, avšak trať byla stále ještě mokrá. I když třeba Marc Márquez v kvalifikaci risknul pneumatiku do sucha. Neděle byla ale opět deštivá.