Moto3: VC Malajsie 2017

29. říjen 2017 | 17.16 | rubrika: Moto3

MAL_Moto3Už předposledním závodem letošní sezóny byla Velká cena Malajsie na okruhu Sepang. Z pole position startoval již jistý mistr světa Joan Mir a věřte tomu nebo ne, ale byla to vůbec první Joanova pole position v letošní sezóně, v jeho kariéře teprve druhá. V první řadě vedle něj stáli Jorge Martín a John McPhee.

komentáře (4) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 17x

Moto3: VC Austrálie 2017

23. říjen 2017 | 12.05 | rubrika: Moto3

AUS_moto3Dalším závodem šampionátu byla Velká cena Austrálie na okruhu Phillip Island. V kategorii Moto3 z pole position startoval Jorge Martín, pro kterého to byl letos již osmý start z prvního místa na startovním roštu. Vedle něj v první řadě stáli Gabriel Rodrigo a Joan Mir, který měl po nepodařené VC Japonska další šanci na zisk titulu.

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 17x

Změny v kvalifikaci Moto3?

19. říjen 2017 | 17.07 | rubrika: Moto3

Řeší se to již část této sezóny: průběh kvalifikace kategorie Moto3. Poslední dobou se stalo jakousi zálibou téměř všech týmů a jezdců, že seděli v boxech v závěru kvalifikace, jak nejdéle to šlo. Potom zase většina pole čekala na toho aktuálně nejrychlejšího, aby se za ním mohla vyvést, případně jeli pomalu na trati a čekali, až ten nejrychlejší se k nim přiblíží, aby se za něj mohli zavěsit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 15x

Moto3: Aktuální jezdecké složení 2018

19. říjen 2017 | 13.46 | rubrika: Moto3

moto3_aragonV kategorii MotoGP je již celá jezdecká startovní listina na sezónu 2018 oznámená a potvrzená. Takže teď je čas podívat se na to, jak to aktuálně vypadá s jezdeckým složením v nižších kategoriích. Dnes se společně podíváme na situaci v Moto3.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení 2 (1x) | přečteno: 18x

Moto3: VC Japonska 2017

15. říjen 2017 | 20.43 | rubrika: Moto3

motegi_moto3Je tu opět ta část sezóny, kdy si my, fanoušci z Evropy, musíme přivstat, pokud se chceme dívat na závodní víkendy živě. První ze tří zámořských závodů se konal na okruhu Motegi v Japonsku. Počasí závodnímu víkendu bohužel moc nepřálo, pršelo v pátek, v sobotu to bylo sice trochu lepší, avšak v neděli panovaly dost špatné podmínky, vlastně za celý víkend to bylo s deštěm nejhorší.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení 1.5 (2x) | přečteno: 21x

Mir se stane mistrem světa v Japonsku, když...

11. říjen 2017 | 18.51 | rubrika: Moto3

joan_mirA je tu opět ta část sezóny, kdy se rozhoduje o titulu mistra světa. V Moto3 už může být rozhodnuto o tomto víkendu při Velké ceně Japonska na okruhu Motegi. Pojďme se tedy podívat, za jakých podmínek bude Joan Mir slavit již tento týden.