Šťastný nový rok!

1. leden 2014 | 00.01 |
› 

Vážení a milí, rok se s rokem opět sešel. Musím říct, že rok 2013 utekl celkem rychle a my už vítáme rok nový, rok 2014. Dovolte mi tedy, abych vám všem popřála vše nejlepší do nového roku.

Do roku 2014 bych vám ráda popřála hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější. No a potom, ať se vám v roce 2014 daří všechno, na co sáhnete a do čeho se pustíte. Ať je pro vás rok 2014 rokem plným štěstí a radosti. Štěstí a radost si každý představuje jinak, proto to tady nějak konkrétně vypisovat nemá smysl. Každý ať si pod slovíčka štěstí a radost dosadí to svoje :-)

Tomuto blogu bych popřála další rok (což se určitě splní, protože s tím neplánuju přestat, spíš naopak). Hlavní je, aby se vám tu líbilo a abyste se sem třeba i rádi vraceli. Já vím, tenhle blog je zaměřen spíše sportovně, tak je hlavně pro sportovní, a nejvíce motoristické, fanoušky. Já se budu snažit blogu věnovat co nejvíce a jak budu mít možnost. A protože to je to, co mě nejvíce baví, tak se nemusíte bát, určitě tu budou nějaké články přibývat. 

No, a co bych tak měla popřát sobě (a samozřejmě i svojí rodině)...asi to samé, co vám. Tedy hlavně to zdraví, ať je všechno v pohodě a ať se zase sejdeme při oslavách roku 2015. Já sama pevně doufám, že v příštím roce se mi splní pár věcí, které jsem si již vytyčila, či právě vytyčuji. Tedy doufám, já nedoufám, já v to věřím. Člověk musí věřit v to, co chce, jinak se to jen stěží splní. Aneb, jak zaznělo v jedné pohádce, bez víry cesty není.

Jak už tu zaznělo, tento blog je hlavně o motorismu, takže všem fanouškům formulových sérií, motocyklových závodů či rally přeju, ať se daří jejich favoritům, ať jsou všichni spokojeni s nadcházející závodní sezónou 2014, ať jsou závody zajímavé až do samotného konce a i o jednotlivých šampiónech ať se rozhoduje co nejblíže ke konci sezóny, a ne třeba v její polovině. Prostě, ať je se na co dívat, ať nás (vás) to naplňuje tak, jako doteď. No a samozřejmě, a to je to hlavní, ať se to všechno obejde bez závažných nehod.

Takže šťastný a veselý nejen Nový rok, ale hlavně nový rok!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář