Sauber potvrdil Estebana Gutiérreze

21. prosinec 2013 | 10.52 |

Tým Sauber potvrdil, že mexický závodník Esteban Gutiérrez bude pokračovat v týmu i v roce 2014. Bude to tak jeho druhý rok jak v Sauberu, tak i v samotné Formuli 1.

Již dříve bylo potvrzeno, že do týmu přijde Adrian Sutil, takže složení v tomto týmu je kompletní. Sergej Sirotkin, který byl dříve velice spojován s týmem díky ruským penězům, které do týmu přišly, bude nakonec dělat testovacího a rezervního pilota.

Také bylo oznámeno, že tým pokračuje i nadále ve spolupráci se společností Telmex. Ta i nadále bude jejich hlavním sponzorem.

Co se obsazení týmů týče, tak už nám zbývají pouze 3 volná místa, a to 1 v týmu Marussia a obě 2 v Caterhamu.

U Marussie už bylo dříve potvrzeno, že zůstává Jules Bianchi. Podle posledních zpráv by měl v týmu zůstat i Max Chilton.

To s týmem Caterham je to složitější. Tam padá stále více jmen. Ze hry venku nejsou ani letošní piloti Charles Pic a Giedo van der Garde, i když Pic prý už moc nadějí nemá. Dále jsou s týmem spojováni Heikki Kovalainen, Alexander Rossi, Marcus Ericsson, Robin Frijns a nově také Kamui Kobayashi.

Mě by se tak strašně líbila dvojice Rossi - Kobayashi! :-D To je ale hodně nereálné, to je mi jasné. S velkou pravděpodobností to vypadá na dvojici VD Garde - Ericsson. Minimálně ten Giedo si myslím, že tam zůstane, protože má dost sponzorů. Navíc se nedávno oženil a jeho ženou není nikdo jiný než dcera jeho největšího sponzora. A on to Giedo dokonce někde řekl, že až se vezmou, tak vlastně jeho sponzor bude jeho tchán, takže....

Ještě zpět k Estebanovi. Já jsem moc ráda, že se udržel v F1 a že mu Sauber dává ještě šanci a jeden rok. Aspoň mám stále důvod fandit Sauberu, protože už to z mého pohledu začínalo vypadat bledě. Navíc mi tohle oznámení udělalo radost z důvodu, že moji největší oblíbenci z letoška zůstávají v F1 i pro příští sezónu. A navíc se k nim ještě připojuje Kevin Magnussen. Takže ať už to u Marussie a Caterhamu dopadne jakkoliv, já budu mít komu fandit :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář