Force India potvrdila Sergia Péreze pro rok 2014

12. prosinec 2013 | 19.28 |

Sice je to zase jejich oblíbený kontrakt "na několik let", ale to mi je teď úplně jedno. Příští sezónu má zajištěnou :-) Mě to udělalo takovou strašnou radost :-) A dávám to výjimečně i s fotkou, ale když u Sergia to ani jinak nejde ;-)

sergio_pérez_23

Sergio tak v týmu Force India doplní Nica Hülkenberga, který byl nedávno potvrzen a který pro tým již dříve jezdil. Bože, jak já se na ně dva těším! Force India má novou fanynku! Teda já už jim jednou fandila, a to když tam jezdil Giancarlo Fisichella, a vlastně i když tam minule jezdil Nico. Teď je to ale jiný, protože v týmu budou hned dva moji oblíbení piloti. Já si tak strašně moc přeju, aby se jim dařilo.

To je strašný. Letos jsem pořád řešila, že McLaren a Force India spolu jednu dobu bojovali o umístění v Poháru konstruktérů a já byla totálně proti Force Indii. No příští rok už to tak jednozančné nebude, spíš naopak, Force India asi bude mít převahu :-) Teda, jestli do Sauberu půjde Sutil, a nebo tam opravdu bude jezdit ten Sirotkin, tak je pro příští sezónu Force India vůbec mým nejoblíbenějším týmem v poli :-)

Takže, tohle oznámení také znamená, že letošní jezdci tohoto týmu Adrian Sutil a Paul di Resta jsou zatím bez místa. Vypadá to, že di Resta půjde zpátky do DTM a Sutil je teď často spojován s týmem Sauber, jak už jsem naznačila výše.

Jak to pro mě na začátku všech těch přestupů vypadalo hodně špatně, tak teď to zas vypadá, že lepší už to být nemůže :-) Kimi, Sergio i Valtteri mi v F1 zůstávají :-) Nico taky a i Julese příští rok uvidíme :-) Navíc přibude Kevin Magnussen :-) Ještě, aby se na roštu udržel Esteban Gutiérrez a já budu mega spokojená :-)

Prázdná místa, co se obsazení týče, nám tedy zůstávají u Sauberu (tam by měla být dvě, i když těžko říct, jaká je momentální situace okolo Sergeje Sirotkina), u Caterhamu (tam by také měly být k mání dvě místa) a u Marussie (jedno místo).
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší