Nico Hülkenberg potvrzen pro rok 2014 u FI

3. prosinec 2013 | 17.29 |

Nico Hülkenberg byl před pár minutami oficiálně potvrzen jako pilot týmu Force India! Německý pilot přichází po ročním působení u týmu Sauber a do Force Indie se vrací, když za tento tým již závodil v roce 2012 a v roce 2011 u nich působil jako testovací a rezervní pilot.

Nico s týmem údajně uzavřel "několikaletý kontrakt" (bože, já tento výraz tak nenávidím, to může totiž znamenat úplně cokoliv, klidně i smlouvu na jeden rok...).

Kdo bude jeho týmovým kolegou, není jisté a tým to oznámí "ve správný čas". Otázkou tedy je, co pro ně znamená to "správný čas". Snad ne až někdy v únoru :-P Nicméně největší šance se dávají Sergio Pérezovi, který, po odchodu z McLarenu, stále nemá svou závodní budoucnost zajištěnou. Zůstat u týmu však může jak Paul di Resta, tak i Adrian Sutil. S největší pravděpodobností to tedy bude mezi těmito třemi závodníky.

Já osobně mám velkou radost z tohoto oznámení :-) Momentálně to bylo nejlepší místo na roštu, které bylo k mání. A hlavní taky je, že Nico se v F1 udržel. Bez něj by to nebylo ono :-) Já teď budu netrpělivě očekávat, kdo že bude jeho týmovým kolegou. Jestli to vážně bude Sergio, tak mám tým snů jako vyšitý :-) Ale to už jsem, myslím, psala několikrát :-P

Můj tip, ohledně FI a Sauberu, je takový, že Sergio opravdu půjde do FI a v Sauberu budou jezdit Sutil a Esteban Gutiérrez. Debut Sergeje Sirotkina se posune na neurčito a Paul di Resta zmizí zcela z F1, pravděpodobně se vrátí do DTM, a nebo půjde do Indycar.

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře