S piloty GP3

8. listopad 2013 | 11.28 |

Stejně jako odpovídali piloti GP2 na otázky fanoušků, uspořádáno to bylo i pro piloty GP3. Probíhalo to stejně jako u GP2, tedy před každým závodním víkendem (zpravidla ve čtvrtek) byl vybrán jeden pilot, kterému se pomocí twitterového účtu GP3 posílaly otázky s přidaným hashtagem, aby to bylo rozeznatelné. V případě GP3 ale bylo závodních víkendů méně, takže i těch otázek a odpovědí bylo o něco méně. Víkendů bylo 8, tedy i 8 pilotů, kteří odpovídali na otázky fanoušků. Já se účastnila všeho, ale nakonec jsem měla odpověď od 7 pilotů, sice ne na všechny otázky, ale i tak jsem spokojená :-)

Ten jeden, který mi neodpověděl, je Conor Daly, což mě mrzí, protože Conora já můžu :-D Je pravda, že s ním to trvalo strašně krátce (tedy aspoň se mi to tak zdálo) a měl otázek tolik, že bylo jasné, že ne na všechny se dostane. Conor je holt populární :-D

Tio Ellinas byl jeden z prvních (ne-li úplně ten první, už si to přesně nepamatuju), a tak jsem se ho ptala, kdo si myslí, že jsou největší favorité této sezóny a do závorky jsem přidala, kromě něj. No tak podle Tia to byli Daly, a to kvůli jeho zkušenostem, a Vainio, ale že on doufá, že na vrcholu bude on.

Stejně jako v GP2, i v GP3 mě zajímalo, zda jsou piloti pověrčiví. Aaro Vainio prý vlastně ani není, prostě skočí do auta a jede (ano, jak prosté :-D ). Facu Regalia před tím, než si sedne do svého auta, tak udělá pár strečingových cviků a také políbí argentinskou vlajku. Jack Harvey prý vůbec pověrčivý není. Daniil Kvyat je prý trochu pověrčivý, protože vždy jde do auta z levé strany. Nick Yelloly pro změnu jde do auta z pravé strany, ale vylézá z něj levou stranou. 

Další moje otázka se týkala oblíbeného okruhu. Pro Kevina Korjuse to jsou Hockenheim a Nürburgring. Facu Regalia odpověděl také Nürburgring a potom Hungaroring. Daniil Kvyat má zřejmě rád polovinu kalendáře, protože mezi jeho oblíbené okruhy patří Monza, Spa, Hungaroring, Red Bull Ring (tomu se ani nedivím :-P ) a Mugello.

Kevin Korjus, kdyby nebyl závodním pilotem, tak by prý pravděpodobně pouze pil a hrál počítačové hry (jak myslel to pil,nevím, ale jeho odpověď byla Drink and play computer games). Za to ovšem přidal, že to byl vtip, že by byl pravděpodobně závodním inženýrem. 

Aaro Vainiovi jsem kromě otázek poslala přání, aby se mu v sezóně dařilo, že jsem jeho fanynka a přeju mu jen to nejlepší. Přidala jsem tam i finské Paljon onnea (což znamená Hodně štěstí). Jaké bylo moje nadšení, když jeho odpověď zněla Kiitos paljon! Nečekala jsem, že na to bude reagovat a navíc finsky! Doslova to znamená Děkuji mnohokrát :-) Byla jsem a vlastně stále jsem z toho nejvíc nadšená ;-)

Dva piloti mi odpověděli na otázku, jestli mají nějaké sourozence. Jack Harvey má starší sestru a musel se pochlubit, že právě udělala magisterský titul v angličtině (teda doufám, že to tak je, jeho odpověď byla Masters Degree in English). Nick Yelloly má také sestru, ale mladší (tedy aspoň si myslím, že mladší, protože napsal little sister) a jmenuje se Sophie (krásné jméno :-) ).

Kdyby mohl Nick Yelloly přidat nějaký okruh do kalendáře GP3, tak by to rozhodně bylo Monako.

Takže tak. Doufám, že něco podobnýho bud epro fanoušky i příští sezónu. Bylo to super :-)

PS. Omlouvám se za ten trošku možná zavádějící nadpis, ale ať jsem dumala, jak jsem dumala, nic lepšího mě prostě nenapadlo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: S piloty GP3 marit 08. 11. 2013 - 11:46
RE(2x): S piloty GP3 niki 08. 11. 2013 - 13:55