Kimi oficiálně do Ferrari

11. září 2013 | 17.32 |

A je to tady. Tým Ferrari dnes oficiálně potvrdil, že minimálně příští rok budou za jejich tým jezdit Fernando Alonso a Kimi Räikkönen.

Fernando má s týmem dlouhodobou smlouvu, která, tuším, trvá až do roku 2016. Smlouva s Kimim byla údajně uzavřena na dva roky. 

Já už se k tomu asi víc vyjadřovat nebudu. Už jsem svý řekla i v minulém článku. Prostě já si stále myslím, že vracet se do Ferrari bylo od Kimiho chybné rozhodnutí. Nicméně čas ukáže, jak to bude.

Tímto oznámením se tedy uvolnilo jedno místo (doufejme, že opravdu jedno) v týmu Lotus. Nejžhavějším kandidátem se zdá být Nico Hülkenberg. Musím říct, že mě osobně by se dvojice Hülkenberg / Grosjean líbila.

Víte co? Je normální, aby byl člověk zároveň Ferrarista i McLarenista? Ono totiž bylo vždycky zažítý, že prostě někdo byl Ferrarista a neměl rád McLaren, a nebo byl McLarenista a neměl rád Ferrari. U mě se ale pro příští rok stane, že budu obojí. Kimi ve Ferrari, Sergio v McLarenu. 

Jo, a ještě něco. Doufala jsem, že Ferrari dá šanci někomu mladšímu. Já vím, mladší jsou méně zkušení, ale o tom to taky přece je, ne? Dát šanci těm nezkušeným, aby ty zkušenosti někde získali. Hlavně, že mají takovou akademii....

To je strašný, teď to vypadá, jak to všechno kritizuju a tak, ale jenom se Kimimu třeba zadaří a on vyhraje závod, tak zas pro mě bude hrdina, já vím. Inu, uvidíme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář