GP Itálie - čtvrtek foto

5. září 2013 | 21.21 |

Obvykle sem během závodního víkendu fotky nedávám (výjimku jsem akorát udělala u Austrálie, co si tak pamatuju a to bylo hlavně proto, že to byl první závod sezóny). Dneska se ale přihodily dvě události, pokud to takhle můžu nazývat, nebo spíše dva piloti se dnes oficiálně objevili v barvách svých nových zaměstnavatelů a já se tady o to s váma musím podělit. V jednom případě jsem více než nadšená, v tom druhém jde spíše o opak.

První případ je James Calado v barvách týmu Force India. James se stal oficiálně testovacím pilotem tohoto týmu a v pátek (tedy zítra) bude mít tu čest jet ve voze během prvního tréninku. On už tedy ve voze Force India seděl a to při testu mladých talentů, ale to je prostě něco jiného a navíc na sobě tenkrát ještě ani neměl oficiální kombinézu. Jsem na to jeho zítřejší vystoupení v tréninku moc zvědavá a natěšená, tak doufám, že bude pěkné počasí a auto bude fungovat, aby se opravdu mohl předvést :-)

56

57

58

59

60

61

Tím případem, ze kterého nejsem vůbec ale vůbec nadšená je Sergey Sirotkin, který přijel do Monzy a poprvé se představil v barvách týmu Sauber, tedy pravděpodobně týmu, za který bude příští sezónu závodit.

68

69
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář