Novinky

31. říjen 2009 | 19.20 |

Omlouvám se za to, že sem už moc nepíšu, ale nestíhám. Mám toho nějak moc. Ale slibuju, že se polepším.
Takže co že je to u mě nového?? Učím se (snažím se o to). :))
A propadla jsem šílenství jménem Československá superstar. Je tam fakt strašně moc talentů, sama jsem zvědavá, kdo vyhraje. Myslím si, že šanci mají všichni stejnou. Kdybych měla říct svoje favority tak to jsou jednoznačně Miro Šmajda a Monika Bagárová, a pak se mi taky moc líbí jak zpívá Dominika Stará.
Nevím jestli jsem to už někam psala, ale zblbla jsem se do skupiny Uniklubi. Jsou fakt skvělí.
Tak napřed se zmíním o věcech dneška, pak popíšu co všechno se dělo v minulosti.
Takže F1 jede poprvé v Abu Dhabi. Kvalifikaci vyhrál Lewis Hamilton. To jsu zvědavá na zítřejší závod.Na jednu stranu se těším, ale na druhou ani ne. Bude to totiž závod loučení. nevím, jestli to moje nervová citlivá soustava vydrží..Kimi totiž pojede poslední závod pro ferrari, což mě mrzí. A fisi asi taky. Ten možná jede zítra svůj poslední závod v F1 vůbec. A Heikki jede pravděpodobně svůj poslední závod za McLaren a Nico za Williams. Romain jede naposledy za renault. Teda všechno tomu napovídá. Doufám že se uchytí  v jiným týmu, protože F1 bez francouze si neumím představit, to je jako rybník bez ryb. Nejsmutnější loučení ale bude BMW. Tohodle týmu mi je neskutečně líto. Holt krize dolehla i na ně. A to tím nejhorším způsobem. Takže Robert a Nick za tenhle tým pojedou naposled. Sice je odkoupil jakýsi Quadback, ale není to prý moc důvěryhodný kupec a tento tým stejně nemá místo na roštu pro příští rok jistý. A taky Nakajima jede pravděpodobně svůj poslední závod v F1 a Kobajaši taky. 
Mistrem světa F1 se stal Jenson Button. A to v minulém závodě v Brazílii. Zítra budou bojovat o titul vicemistra Sebastian Vettel a Rubens Barrichello. Pohár konstruktérů mají jistý Brawn GP. Jejich příběh je úplná pohádka. To kdyby někdo vymyslel, tak by mu to lidi ani nevěřili, že se může něco takovýho stát. Ale stalo se to. Tým, který ani nevěděl, zda bude moct startovat, nakonec se vyhrabal z finančních problémů, získal dva jezdce, kteří tam vlastně zůstali od Hondy. Všichni čekali propadák a... A oni získali dva tituly.
Minulý týden se mistrem světa SBK stal Ben Spies. Nebojte citový výlev si nechám na jindy. Ale je to úplně super, já věděla že to dokáže. Je totiž nejlepší..
Titul v SS získal Brit Cal Crutchlow.
No a taky se musím zmínit o historické události. Valentino Rossi získal minulou neděli už 9. titul mistra světa Motogp. Holt borec je borec. Jako já ho moc nemusím, ani mu nějak extra nefandím. Ale co musím uznat, je fakt, že je fakt dobrej.
Titul 125 ccm má Julian Simon a o titul 250ccm se ještě bude bojovat příští týden.
No a titul ve WRC získal Sébastien Loeb. Už šestý titul!! Paráda! Moc jsem mu to přála.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře