Omluva

7. květen 2013 | 13.07 |
› 

 Omlouvám se, že sem teď skoro nic nepřidávám, ale jsem trošku technicky omezená, nebo jak bych to řekla. Jde o to, že nám skoro před dvěma týdny vybuchla obrazovka našeho počátače. No, vybuchla asi není to správný slovo, ale prostě ozvala se rána a pak už to nejelo. Máme ji ještě v záruce, takže aspoň nemusíme nic platit, ale zase to strašně dlouho trvá. V prodejně nám řekli, že neví, jak dlouho to bude trvat, že se na to podívají a pak nám zavolají. A já už bych tu obrazovku docela potřebovala...Tohle sdílení jednoho notebooku s mojí sestrou je na nic. 

Takže proto se omlouvám, protože prostě není kdy sem něco přidávat. A od pondělka to bude ještě horší, protože mi začíná ten již zmiňovaný kurz počítačové grafiky, do kterého se mi mimochodem vůbec nechce. Ale třeba to bude fajn. To je u mě normální, že to, do čeho se mi nechce, se nakonec ukáže jako přijemná a super věc. Tak uvidíme :-) 

O minulém víkendu se jelo v Jerezu MotoGP a já ani nemám kdy a jak bych sem napsala výsledky a svůj článek tak, jak to vždycky píšu. A to je na nic. Nevím, kdy to napíšu, ale doufám, že jednou to napíšu. Jenže za pár dní už si to vůbec nebudu pamatovat. Myslím tím, že si vůbec nebudu pamatovat, jak ty závody vlastně proběhly. Možná to tu přibude brzo, záleží, jak se domluvme na střídání s noťasem :-D

Co se týče toho kurzu, tak už jsem absolvovala "skupinové poradenství." Tak se tomu říká. Dávali nám rady, jak se píše životopis, motivační dopis atd. , což byla pro mě nuda, protože už to znám z obchodky. Také jsme dělali různé testy na naši osobnost a tak. Nuda. Kurz snad bude záživnější, když tam budu trčet každý den od 8 ráno do 3 odpoledne. Nechápu, co tam budeme tolik hodin probírat...

Když už píšu tento článek, tak se také rovnou zmíním o důležité události, která se odehrála minulou sobotu. Přijímací zkoušky. Ano ano, už to mám za sebou a teď se jen můžu modlit za to, aby můj výsledek stačil na přijetí. I když na druhou stranu nervovat se asi nemá smysl, protože napsaný už to je a teď už to stejně neovlivním. Řeknu vám ale, že to byl dost náročný den, protože jsem musela vstávat ve 4 hodiny ráno! Ano, čtete dobře. Moje zkouška totiž začínala v 9 a museli jsme se na místo dostavit půl hodiny předem. A já jsem se musela od nás do toho Brna nějak dostat. Takže ve 4 se vstávalo, po páté ranní se odcházelo na vlak, který jel asi o třičtvrtě na 6. V Brně jsme byli v 7 a než jsme se dostali na místo, tak bylo kolem 8. Takže to dobře vycházelo. Kdybychom jeli pozdějším vlakem, tak už bych to nestíhala. Takže dobře že tak. K samotné zkoušce se asi radši nemá smysl vyjadřovat. Já jsem totiž pověrčivá a nechci nic zakřiknout. Skončila jsem skoro v 11. Pak jsme si dali oběd, který jsme si s sebou vezli (ani radši nechtějte vědět, co to bylo :-D ) a pak pomalu zamířili na tramvaj. Ten den totiž měla přijímačky i moje sestra (která letos maturuje). Jenže ona je dělala na úplně jiným místě a ve 3 odpoledne.

Dalo nám docela zabrat, než jsme se tam dostali. Ale dostali. Ségra totiž psala přijímačky v kampusu Masarykovy univerzity. Ale řeknu vám, je to tam strašně hezký. Fakt se mi to tam líbilo :-) My jsme si čekání na ni krátili v obchodech naproti :-D Ještě bych asi měla vysvětlit to "my". Jeli s námi totiž i naši rodiče. Chtěli nám tím prostě vyjádřit podporu, což je strašně super a já si toho vážím, protože vím, že ne každý to tak má. Ale zase na druhou stranu je pravda, že jsem tam viděla spoustu rodičů a dokonce i prarodičů od těch ostatních, co dělali přijímačky. A navíc, naši se chtěli trochu podívat po Brně. A když to tak vezmu kolem a kolem, tak to byl hezký den. A já ani během zkoušky nebyla nervózní. Jenže teď nevím, jestli je to dobře, a nebo špatně...Hm...Takže, ségra skončila asi v 5 odpoledne, takže jsme se vydali zpět na vlakové nádraží. Tam jsme dorazili před šestou večerní. Jenže na naší trase vlak v šest nejede, takže jsme museli čekat na vlak v 7 (který byl mimochodem dost narvaný). Ale zase jsme měli štěstí, protože tam přijel historický vlak s historickou mašinkou na páru. To bylo krásný. A dokonce tam bylo pár lidí v dobových kostýmech z první republiky. Krása. Mě se to oblečení první republiky tak líbí, zejména žen, jak nosily kostýmky a šaty a klouboučky :-) Tak já jedu na přijímačky a největším zážitkem je pro mě nakonec parní lokomotiva na nádraží :-D Domů jsme přišli (myslím přímo do našeho bytu) asi  v 9 večer. A museli jsme si pustit hokej :-D

K hokeji. Čechy zatím fanoušci docela odsuzují, ale já ani tak moc nechápu za co. Vždyť hrají dobře. To, že prohráli včera se Švýcarskem, se dalo čekat. Teda já jsem to očekávala. Švýcaři jsou totiž zatím neuvěřitelní :-) Co se týče Finů, tak ti mi zatím dělají radost, protože vyhráli všechny 3 zápasy, které zatím hráli :-) Jen tak dál!

Ajaj, zase jsem se nějak rozjela. Jenom jsem vám chtěla dát vědět, že toho tu dávám míň, protože nemám kompletní počítač, a zase jsem se rozepsala o všem možném. Ještě že ségře to nevadí a v klidu si čte knížku a řeší kdy a jak se bude učit na ústní maturitu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Omluva halaaminua 09. 05. 2013 - 15:28
RE(2x): Omluva niki 13. 05. 2013 - 17:00
RE(3x): Omluva halaaminua 14. 05. 2013 - 20:32
RE(4x): Omluva niki 15. 05. 2013 - 17:07