Magic Monday

12. březen 2013 | 14.37 |

Včera večer (11.3.2013) po skončení skokanské kvalifikace se v Kuopio uskutečnila akce s názvem Magic Monday. Hlavním smyslem této akce byl basketbal. V jednom týmu pod názvem "All Stars" hráli aktivní skokané na lyžích (nevím, jestli dokážu vyjmenovat všechny) Andreas Wank, Robert Kranjec, Tom Hilde, Anders Bardal, Anders Jacobsen, Kamil Stoch, Gregor Schlierenzauer, Andreas Kofler, Manuel Fettner, Simon Ammann, Noriaki Kasai. Proti nim nastoupil tým "Finnish Legends", kde hráli Pekka Niemelä, Matti Nykänen, Mika Kojonkoski, Matti Hautamäki, Tommi Nikunen, Ari-Pekka Nikkola, Kimmo Savolainen, Toni Nieminen, Ville Larinto (a tady to určitě nejsou všechna jména, která nakonec hrála).

Všechno to pořádal finský skokan Janne Happonen. Výtěžek ze vstupenek a z celé této akce půjde na Janneho rehabilitaci (letos si totiž zase zranil koleno). Nevím, kolik se vybralo, ale doufám, že dost, protože Janne si zaslouží pořádné uzdravení a brzký návrat na můstky.

V rámci této basketbalové akce byl (podle fotek, které jsem viděla) velmi bohatý doprovodný program. Spousta akcí pro děti, vystupovali tam nějací komedianti, kteří si dělali z basketbalu srandu, vystupovala dětská taneční skupina, cirkusová tanečnice (či akrobatka, nevím, jak to mám nazvat), a také skupina Lovex. Na začátku celé akce zpíval Marco Hietala státní hymnu Finska. Marco Hietala je rockový zpěvák a mimo jiné hraje s Nightwish.

Zápas vyhrálo družstvo "All Stars" 19:12.

Jelikož je na internetu docela dost fotek, tak já sem taky nějaké přidám :))
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře