Adrian Sutil potvrzen u Force Indie

28. únor 2013 | 14.19 |

Včera byl drbů plný internet, dneska tým Force India opravdu potvrdil, že jejich druhým pilotem a týmovým kolegou Paula di Resty se stává Adrian Sutil.

Musím říct, že já jsem to tušila. Vždycky když dva o něco bojují, tak to vyhraje ten, kterému nefandím. A tohle byl přesně ten případ. I když v souvislosti s Adrianem nevím, jestli slovo nefandím, se hodí. Protože...protože ještě asi před dvěmi či třemi lety to byl jeden z mých nej závodníků. A dokonce jsem byla zklamaná a naštvaná na Kimiho, když Adriana v Monaku sestřelil (sakra, co to bylo za rok?). To už muselo něco znamenat, když jsem byla naštvaná dokonce na Kimiho....:D

Ale je pravda, že od té doby se to nějak zlomilo. Ani nevím, čím to. Prostě moje obliba v Adriana slábla a slábla, až nakonec tady o něm najednou píšu jako o tom, kterému nefandím. A letos určitě nebudu. 

Hrozně jsem to místo přála Julesovi. Sice to vypadá, že bude v FI dělat testovacího jezdce, ale to je něco úplně jiného. A tak doufám, že třeba ještě získá místo v GP2 nebo ve WSR, i když teda moc nevím kde...Takže nám, kteří v tomto minisouboji fandili spíš Julesovi nezbývá nic jiného než se s tím prostě smířit a respektovat to. A taky věřit, že Julesův čas ještě přijde, jakože určitě přijde :)

Když už jsme u toho, tak teď to vypadá, že listina F1 pro letošní rok je plná. Možná je to ale jenom zdání a ještě se jedna změna stane. Totiž spekuluje se o tom, že Luiz Razia má finanční problémy a místo u týmu Marussia nakonec neudrží. Už dneska se vyrojila dvě jména jeho případných náhradníků: Heikki Kovalainen a Narain Karthikeyan, případně právě Jules Bianchi. No, nevím, jestli bych chtěla vidět Julese u Marussie....Ale při jméně Karthikeyan jsem se málem osypala :D Bože, já byla ráda, že když zkrachovalo HRT, tak jsem se ho zbavila...! No a Heikki by tam byl fajn :) Ale já osobně si myslím, že se to s Raziou vyřeší a žádná výměna se konat nebude...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Adrian Sutil potvrzen u Force Indie Šárka 28. 02. 2013 - 23:10
RE(2x): Adrian Sutil potvrzen u Force Indie niki 01. 03. 2013 - 17:33
RE: Adrian Sutil potvrzen u Force Indie katka 01. 03. 2013 - 23:58
RE(2x): Adrian Sutil potvrzen u Force Indie niki 02. 03. 2013 - 19:34