UMK 2013 - finále - AKTUALIZOVÁNO

9. únor 2013 | 10.37 |
› 

 Dnes se koná finále národního finského kola pro Eurovizi, které nese název Uuden musiikin kilpailu (Soutěž nové hudby), neboli zkráceně pouze UMK. Ve finále se představí osmička soutěžících, kteří postupně postupovali v minulých týdnech ze dvou čtvrtfinále a poté ze semifinále. Dnešní velký večer se koná v Espoo a vše začíná ve 21 hodin místního času, tedy ve 20 hodin času českého.

Dnešního velkého finále se zúčastní:
Arion - Lost
Elina Orkoneva - He's not my man
Lucy Was Driving - Dancing all around the universe
Krista Siegfrids - Marry me
Last Panda - Saturday night forever
Mikael Saari - We should be through
Great Wide North - Flags
Diandra - Colliding into you

Co se mě týče, tak je mi celkem jedno, kdo vyhraje, hlavně, a to není Krista Siegfrids. Tak a teď jsem to zakřikla :D No ale mým úplně největším favoritem je Mikael Saari. Ale jak říkám, kromě Kristy bych byla spokojená se vším ;)

Aktualizace 10.2.: No, včera už jsem to zaktualizovat nestihla, dneska během dne jsem na to zapomněla, tak to rychle píšu teď. Ve včerejším finále jsem fandila sedmi interpretům, jednoho jsem nechtěla. A ten jeden to zrovna vyhrál. Takže, reprezentantkou Finska na letošní Eurovizi ve švédském Malmö je Krista Siegfrids s písní Marry me. Zatím jsem z toho trošku rozčarovaná a trochu nespokojená, ale třeba to časem vstřebám a ještě změním názor. Vždy jde o Finsko! :D Můj nej favorit Mikael Saari byl druhý, Diandra byla třetí. Zatím mě to štve a zároveň je mi to líto, protože Mikael prostě měl na to reprezentovat. Ale tak uvidíme, nechci Kristu zbytečně a předčasně odsuzovat, já si na to ještě zvyknu a jak se tak znám, tak za pár týdnů už si tu písničku budu zpívat :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář