Kdo zaplní volná místa na roštu 2013?

1. únor 2013 | 14.42 |

 Toť otázka. Ta volná místa jsou stále ještě tři. A to po jednom u Marussie, Caterhamu a Force Indie. Na každé to místo je pár kandidátů, o kterých se mluví. A dneska se to možná konečně někam posune. No a možná taky ne.

Giedo van der Garde totiž na dnešek na 15:30 hodin svolal do Amsterdamu tiskovou konferenci s tím, že na ní oznámí svou budoucnost. To jsem teda zvědavá, co nám to chce sdělit. Už se povídá, že to právě on bude druhým jezdcem Caterhamu a tím pádem týmovým kolegou Charlese Pica. To by bylo teda něco, ti dva už spolu jezdili jako týmoví kolegové v roce 2011 v GP2, takže už se znají.

Další, o kom se začalo mluvit už včera, je Luiz Razia. Brazilská média přišla s tím, že Razia má podepsanou smlouvu u Marussie a že vše by se mělo v pátek (tedy dnes) oficiálně oznámit. Razia má údajně do týmu donést velký balík peněz. Jenomže jeho management odmítl, že by byla nějaká smlouva podepsaná. Dnes se ale zase objevilo, že sám Razia to potvrdil. Dokud nebude oficiální zpráva od Marussie, tak to stále beru s rezervou. 

No a tím třetím je tedy Force India. To už jsem naznačila v článku o prezentaci nového vozu VJM06. Zrovna před chvilkou jsem četla článek, že tým oznámení nového pilota opět posunul. Už to ani vtipný není. Nejprve to mělo být do konce loňského listopadu, pak do Vánoc, pak po Novém roce,...minulý týden tvrdili, že to určitě bude mezi představením nového vozu a prvním dnem prvních testů, tedy mezi 1. a 5. únorem. No a dneska přišli s tím, že do druhých testů, které se konají po půlce února, nic čekat nemáme. Takže ještě minimálně dva týdny si na nového pilota FI počkáme. Největšími favority na sedačku jsou stále Jules Bianchi a Adrian Sutil. A prý jsou i další, jejichž jména ale nikdo neřekl. Já chcu Julese! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře