UMK 2013 - Semifinále - AKTUALIZOVÁNO

31. leden 2013 | 12.54 |
› 

 Dnes se koná semifinále finského národního kola pro letošní Eurovizi. Zúčastní se ho ti, kteří v minulých dvou čtvrfinále skončili na 3., 4. a 5. místě. Dohromady se tedy dnešního večera zúčastní 6 interpretů, z nichž 2 postoupí do finále.

Dnešního semifinále se zúčastní:
Iina Salin - Last Night
Last Panda - Saturday Night Forever
Rautakoura - Ilmalaivalla
Lucy Was Driving - Dancing All Around The Universe
Elina Orkoneva - He's Not My Man
Great Wide North - Flags

Kdyby to záleželo jenom na mě, tak by postoupili Last Panda a Great Wide North. Tak doufám, že mi to vyjde. A když ne úplně, tak aspoň částečně :)

Jak už jsem napsala, z tohoto semifinále postoupí dva do finále, které se koná už příští čtvrtek v Espoo a ve kterém mají jistotu vystupování zatím čtyři interpreti, a to Mikael Saari, Diandra, Arion a Krista Siegfrids.

Aktualizace 21:37 hod.: Tak si představte, že jsem sem hodila špatné info. Oni totiž z dnešního semifinále do finále postupovali hned čtyři interpreti. A dopadlo to dobře. Postupují totiž Last Panda, Great Wide North, Elina Orkoneva a Lucy Was Driving. Velké finále se koná příští sobotu 9. února, a ne ve čtvrtek, jak jsem taky mylně informovala. Takže sobota 9.2.2013, to je datum finále, kterého se zúčastní osm soutěžících.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář