UMK 2013 - 2.čtvrtfinále - AKTUALIZOVÁNO

24. leden 2013 | 10.46 |
› 

 Uuden musiikin kilpailu (Soutěž nové hudby), národní kolo finské Eurovize, má dnes od 20 hodin našeho času na programu druhé čtvrtfinále.

Z tohoto čtvrtfinále postoupí dva přímo do finále, tři do semifinále, které je na programu příští čtvrtek, a jeden vypadne ze soutěže úplně.

Účastníci dnešního 2.čtvrtfinále:
Atlético Kumpula - Paperilyhty
Krista Siegfrids - Marry me
Lucy was driving - Dancing all around the universe
Arion - Lost
Elina Orkoneva - He's not my man
Great wide north - Flags

K mým favoritům. Tentokrát je to t잚í, protože oba mí nej favoriti vystupovali v minulém čtvrtfinále (a oba postoupilil do finále). No ale líbí se mi Arion, jenže jsem slyšela, jak to zpívají na živo a už to tak super nebylo, tak třeba to na dnešek vylepší a bude to super. A pak by mi nevadil postup třeba Eliny Orkonevy a Great wide north. Myslím si ale, že postoupí Krista Siegfrids. Docela se o ní jako o favoritce dnešního večera mluví. Já neříkám, že je to špatný, ale byla bych radši, kdyby postoupil někdo ze tří výše uvedených. 

Aktualizace 22:19 hod.: Přímo do finále postoupili Arion a Krista Siegfrids. Do semifinále postupují Lucy Was Driving, Elina Orkoneva a Great Wide North. Naopak Atlético Kumpula soutěž opouští.
U mě docela spokojenost, Arion nakonec byli mými největšími favority, takže jsem za postup do finále ráda. Příští čtvrtek je na programu semifinále, ze kterého postoupí dva do finále.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář