Janne je zpátky!!

10. leden 2013 | 21.40 |

 Můj bože, taková novinka takhle na večer, vždyť ani z toho nebudu spát :D Úplně mě ta zpráva omráčila, jsem si říkala, že to není možné, ale píšou to na Yle, takže bych tomu asi měla věřit. Tak a po zmatečných slovech bych konečně měla říct o co jde. Janne Ahonen se vrací na skokanské můstky!

Finská ikona skoků na lyžích je zpět! Janne Ahonen oznámil svůj návrat. Důvodem je prý to, že by se chtěl zúčastnit Zimních olympijských her v Soči v roce 2014, protože nemá individuální olympijskou medaili. Má pouze dvě stříbrné ze závodů družstev. 

No tak uvidíme, jak vážné to bude a jestli ho opravdu na můstcích znovu uvidíme, já pevně doufám a věřím, že ano :) Vše zatím ale musíme brát jako spekulaci, nicméně, když Janne řekl, že by chtěl skákat na olympiádě, tak snad to něco znamená, přece by to neříkal jen tak. 

Těžko říct, jestli se tak rozhodl opravdu jenom kvůli té olympiádě a nebo mu to nedalo, když viděl v jaké krizi finský skok je. Mimochodem, měla jsem o tom připravený článek, ale zatím z toho sešlo, ale asi sem nějaký svůj komentář o situaci ve finském skoku přeci jen dám. Nečekejte ale nějaký hloubkový popis situace, spíš jen takový můj osobní pohled na věc. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Janne je zpátky!! katka 11. 01. 2013 - 17:40
RE(2x): Janne je zpátky!! niki 12. 01. 2013 - 11:11