Force India své jezdecké složení jen tak neoznámí

4. leden 2013 | 17.48 |

 Ano ano, vypadá to, že na jejich sestavu si ještě budeme muset nějaký ten týden počkat.....

Tým stále není připraven představit své jezdecké složení a ani nevědí, kdy by tak měli učinit. Podle posledních spekulací je největším favoritem vedle Paula di Resty (o kterém se mluví jako o jistém, ale nikde jsen nečetla, že by ho tým oznámil) Jules Bianchi. Dále má šanci ještě Adrian Sutil a to je asi všechno. Sébastien Buemi totiž asi zůstane jako testovací pilot Red Bullu a Jaime Alguersuari má údajně namířeno do DTM. O dalších jménech, která ještě nedávno byla s tímto týmem spojována, se nyní už nemluví. 

Tým to ale nemůže natahovat do nekonečna. Na začátku února totiž začínají první testy. A navíc Force India už oznámila, že nový vůz na tuto sezónu představí 1. února. To jako chtějí představit auto bez pilotů? 

Kromě Force Indie ještě není jasno u Caterhamu. Tam byl zatím oznámen jenom Charles Pic. Na post jeho týmového kolegy jsou stále tři hlavní adepti a to Heikki Kovalainen, Vitaly Petrov a Giedo van der Garde. Četla jsem ale, že, podle některých médií, Giedo už z tohoto boje vypadl. Takže jsem sama zvědavá, jak to nakonec dopadne. Já stále věřím v Heikkiho, i když jeho šance jsou asi malé.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší