Max Chilton do Marussie?

17. prosinec 2012 | 13.28 |

 Ne, že by to byla nějaká překvapující zpráva, když se stal Max testovacím jezdcem tohoto týmu, tak většina předpokládala, že to znamená, že příští rok povýší a bude závodním pilotem, ale otazník u nadpisu je, protože stále se to řadí do kategorie spekulací, stále totiž nevyšla žádná oficiální zpráva. Ale žádný jiný kandidát na post týmového kolegy pro Tima Glocka není (nebo se o tom aspoň nemluví), takže je téměř jisté, že to bude Max.

O uplynulém víkendu to vlastně naznačil i prezident týmu, pan Nikolaj Fomenko. Ten totiž řekl ruským médiím, že s Timem Glockem bude příští rok jezdit Max Chilton. Takže to berme jako hotovou věc a čekejme na oficiální zprávu, která, dle mého, přijde ještě tento týden.

Maxovi do týmu pomohli britští sponzoři, kteří údajně přinesli do týmu až 15 miliónů dolarů. A za to je určitě prezident týmu rád, protože, jak poznamenal, tým nedisponuje velkými finančními prostředky a obává se, že tým nebude dlouho existovat. Dodal však, že doufá, že se na roštu F1 udrží aspoň do historicky první Velké ceny Ruska (tým je to totiž ruský), který by se měl jet v roce 2014.

Já osobně už tak nějak počítám s dvojicí Glock - Chilton a už si na to i zvykám. Tahle dvojice se mi docela zamlouvá a upřímně, těším se na Maxe, i když je mi jasný, že bude dojíždět poslední.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře