Shrnutí sezóny 2012

2. prosinec 2012 | 18.29 |
› 

Přidávám sem shrnutí sezóny Moto2 2012 :)

Jak začít? Hm...Již od začátku sezóny bylo jasné, že o titul si to rozdají Marc Márquez, Pol Espargaró, Andrea Iannone a Thomas Lüthi. I když mohl se dopředu dostat kdokoliv, ale tohle byli hlavní kandidáti. A jak sezóna postupovala, tak se ukázalo, že tyhle odhady byly správné. 

Mým favoritem z již zminěných pilotů byl rozhodně Pol Espargaró, který nakonec skončil celkově druhý. Já totiž zbytku ''čela pole'' moc neholdovala. Já radši ty, kteří bojovali až o místa kolem 10. místa. Mezi moje nej totiž patří (patřili) Mika Kallio, Randy Krummenacher (který byl část sezóny zraněný), Scott Redding, Gino Rea, Toni Elías (který toho taky během sezóny dost vystřídal), Mike di Meglio (podobný případ jako Toni). Mika i Scott se dobře drželi v bojích o místa v první desítce, někdy i pětce, ale zbytek...nejvíc mě asi mrzel Gino, ten kluk na to má, tak nevím, co se dělo. Aspoň závěr sezóny měl krásný :)

V poli bohužel nejel žádný český tým, ani český jezdec, takže tady ani není co hodnotit :(

Kdybych měla vybrat nějaký ''závod roku'', tak by to asi byl Sepang na mokré dráze, kde si pódium rozdali Alex de Angelis, domácí borec Anthony West a právě Gino Rea. A skvěle tam jel domácí závodník s divokou kartou, který bojoval o bednu, ale nakonec byl 4. No a samozřejmě super byl Sachsenring, kde Mika skončil na druhém místě :)

Koukám, že jsem toho shrnutí ještě moc nenapsala, a už nevím, k čemu bych se měla vyjádřit :D Ono vlastně moje shrnutí se dá napsat i jednou jedinou větou: Moto2 jsou perfektní závody! :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář