Ferrari prodloužilo s Massou

16. říjen 2012 | 17.57 |

Tak. A je tady to, co jsem už několik týdnů očekávala. Ferrari potvrdilo, že i příští rok pro ně bude jezdit Felipe Massa. Takže pro příští rok se nic nemění a on zůstává týmovým kolegou Fernanda Alonsa.

Bude to tak již osmá sezóna Massy za tento tým.

"Jsme rádi, že jsme prodloužili vztah s Felipem o další rok," řekl šéf týmu Stefano Domenicali. "Je součástí naší rodiny více než 10 let a ukázal, zvlášť v této poslední části sezóny, že je znovu konkurenceschopný na nejvyšší úrovni, jak se očekává od každého jezdce za volantem Ferrari."

"Felipeho jsme vždy podporovali, dokonce i v těch nejtěžších chvílích jeho kariéry, a jsme si jistí, že za to stojí a že se nám odmění za důvěru, kterou do něj vkládáme."

Massa poděkoval Ferrari za důvěru a slíbil, že udělá vše, aby Ferrari pomohl splnit cíle, které si vytyčí. "S touto dohodou jsem velmi spokojený," uvedl. "Ferrari je moje sportovní rodina a ve formuli 1 jsem vždy závodil s motory vyrobenými v Maranellu. Nedokážu si sám sebe představit v monopostu poháněném jiným motorem."

Takže uvidíme, co se stane napřesrok, tedy pro sezónu 2014. Už se objevily nějaké spekulace, že Felipe poletí a místo něj pak přijde Sebastian Vettel. No ale to jsou jenom spekulace. Zatím.

A jinak co se dalších přestupů týče, tak to vypadá, že i Lotus zůstane ve stejném složení, tedy Räikkönen a Grosjean. A Sauber se pravděpodobně rozhoduje mezi třemi jezdci, kterými jsou Kamui Kobayashi, Esteban Gutiérrez a Nico Hülkenberg. Naopak Force India tvrdí, že si Nica nechá, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář