Anketa: Mistr světa Formule 1 pro rok 2012?

16. září 2012 | 18.12 |

Tak se po dlouhé době zase hlásím s anketou. A protože sezóna F1 se pomalu ale jistě blíží ke konci, rozhodla jsem se vytvořit anketu, ve které hlasujete, o tom, kdo si myslíte, že se stane letošním šampiónem.

Sezóna je letos velmi zajímavá. Jen si vzpomeňte, že v prvních šesti závodech letošní sezóny jsme měli šest různých vítězů. A o titulu ještě zdaleka není rozhodnuto a dlouho asi ještě nebude. Sezóna ještě zdaleka není u konce, i když už se přehoupla do své poslední části. O nadcházejícím víkendu nás čeká závod v Singapuru, následuje Japonsko, Korea, Indie, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké a vše vyvrcholí 25.11. (ano, měsíc před Vánoci) v Brazílii. Nicméně anketu sem dávám takhle s předstihem, abych viděla, jak se to bude vyvíjet.

A možností máte hned šest. Tihle všichni ještě mají šanci. Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Kimi Räikkönen (do ankety mi nešlo udělat přehlásky a mě to strašně štve, protože Kimi se tak prostě nejmenuje a mě, jakožto finské fan to tam bez těch přehlásek vadí, ale asi se s tím budu muset smířit), Sebastian Vettel, Jenson Button a Mark Webber.

Já radši svůj názor na to, za koho bych hlasovala uvádět nebudu. Ale myslím, že pokud se podíváte na hlavní banner tohoto blogu, tak vám to dojde :-)

Také budu ráda, když se třeba vyjádříte v komentářích.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře