Přestupy

7. srpen 2009 | 18.00 |
› 

Vrcholí nám přestupy pro příští sezonu. Tak si pojďme trošku zrekapitulovat.
Zatím jsou jasní jenom tři jezdci. A to Vale(Yamaha), Casey(Ducati) a Marco Simoncelli, který přichází z 250ccm do MotoGP do týmu Gresini.
Všude se mluví o tom, jak přestupový kolotoč brzdí Jorge Lorenzo. Už se to prý trošku hnulo. Má si vybrat mezi Hondou a Yamahou. Podle posledních zpráv, co jsem četla prý zůstane u Yamahy. Ale jsou to stále jenom spekulace...
Proberme si tým po týmu:
Repsol Honda: Tady to, jak už jsem psala vypadá, že Dani Pedrosa zůstane. A po výsledku z Doningtonu zůstane i Andrea Dovizioso.

Yamaha Tech3: Colin Edwards zůstane, pokud nepůjde do továrního týmu. Co bude s Jamesem Toselandem není jasné, on sám by samozřejmě rád zůstal. Tech3 má dále zájem o Bena Spiese z SBK, Randyho de Puniet.

Rizla Suzuki: Loris Capirossi je blízko podpisu nové smlouvy. Chris Vermeulen má budoucnost nejistou. Suzuki se zajímá o Alvara Bautistu či Bena Spiese.

LCR Honda: Randy asi zůstane.

Honda Gresini: Tady se očekává zemětřesení. Už má podepsáno Marco Simoncelli a vypadá to, že přijde další Marco. Marco Melandri. Toni i Alex se musejí poohlídnout jinde :(

Ducati Marlboro: Casey Stoner bude pokračovat v týmu i příští rok, Nickyho budoucnost jistá není, ale vypadá to, že taky zůstane.

Hayate: Oznámili, že po této sezoně končí. Takže máme o tým míň.

Pramac: Mika Kallio zůstane :), Niccolo asi končí :(. Co s ním bude se neví. Kandidátem by mohl být Alex de Angelis.

Scot: Pravděpodobně končí stejně jako Hayate.

Fiat Yamaha: Jak už jsem psala výš, Vale má příští rok u tohoto týmu jistý. Jorge je nejistý. Buď zůstane, nebo přejde do Hondy, kde by jezdil pravděpodobně v týmu se sponzorem Telefonica.

Aspar: Příští rok přichází nový tým vedený Jorgem Martinezem Asparem. Takže se mu splní se a bude mít tým v každé kubatuře. Na pozici jezdce je kandidátem Alvaro Bautista, který jezdí ve 250ccm u Aspara, kdyby to nevyšlo a Alvaro odmítl, Aspar pokukuje po jíných Španělích a to po Hectoru Barberovi a Tonim Eliasovi. Motorka bude Ducati, kterou Aspar dostane po týmu Grupo Francisco Hernando,který již zkrachoval.

Smlouvy by se měly začít podepisovat kolem Brna a jelikož se Brno jede už příští týden, tak se máme na co těšit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře