GP Španělska

3. červenec 2012 | 21.09 |

Další závod, kterého se účastnili i superstocky 600 a 1000, se jel ve španělském Aragonu. Do sobotního závodu superstock 600 startovali z první řady Riccardo Russo, Michael VD Mark, Gauthier Duwelz a Adrian Nestorovic.

Abych pravdu řekla, tak o tomto závodě vlastně vůbec nic nevím. Ale restartovaný závod se jel na 6 kol a vyhrál ho Riccardo Russo, který startoval z pole position. Sice ho ke konci závodu stahoval Michael van der Mark, ale už to nestihl a musel se spokojit s druhým místem. Na třetím místě skončil Gauthier Duwelz. Takže první tři místa na startovním roštu se nakonec shodovala s prvními třemi místy v cíli.
Slovenský závodník Tomáš Krajčí je dlouhodobě zraněný, takže ani zde nestartoval.
V celkovém pořadí vede právě Riccardo Russo.

Do závodu superstock 1000 startovali z první řady Sylvain Barrier, Jérémy Guarnoni, Lorenzo Baroni a Eddi La Marra. Ondřej Ježek startoval z 12. místa.
Nejlépe odstartoval Bryan Staring z Austrálie, který startoval z 5.místa. Za ním se tlačili Barrier, Baroni i Guarnoni. Bohužel Sylvain Barrier se dostal mimo trať a o pár pozic se propadl. Když se pak pokoušel předjet Savadoriho, upadl.
Bryan Staring zvyšoval náskok a pohodlně si tak dojel pro vítězství. Na druhém místě dlouho jezdil Lorenzo Baroni, přibližoval se k němu Jérémy Guarnoni, který ho dokázal předjet a vybojoval tak druhé místo pro sebe. Na Baroniho tak zbylo místo třetí.
Ondra Ježek skončil 11, slovenský závodník Tomáš Svitok závod nedokončil.
Celkově stále vede Sylvain Barrier, ale už pouze o jeden bod před Eddi La Marrou (ten byl v závodě čtvrtý).

Další závody se konají o víkendu od 20. do 22. července na Masarykově okruhu v Brně.

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář