Nominace týmů na sezónu 2012/2013

12. červen 2012 | 14.40 |

A když už jsem u těch skoků na lyžích, tak bych taky mohla postupně přídávat nominace jednotlivých týmů na nadcházející sezónu.

FINSKO
Muži:
A tým: Ville Larinto, Anssi Koivuranta, Janne Happonen, Olli Muotka
B tým: Sami Niemi, Sami Heiskanen, Jarkko Määttä, Ossi-Pekka Valta
Juniorský tým: Antti Aalto, Aapo Lehtinen, Antti Määttä, Juho Ojala, Sami Saapunki, Miika Ylipulli

Ženy:
Národní tým:
Julia Kykkänen
Juniorský tým: Jenny Rautionaho, Tanja Kaverinen


NĚMECKO
Muži:
Tréninková skupina Ia:
Richard Freitag, Severin Freund, Andreas Wank, Maximilian Mechler, Pascal Bodmer, Stephan Hocke, Michael Neumayer, Martin Schmitt
Tréninková skupina Ib: Markus Eisenbichler, Marinus Kraus, Stephan Leyhe, Jan Mayländer, Felix Schoft, Danny Queck, Daniel Wenig, David Winkler, Pius Paschke
Tréninková skupina IIa: Sebastian Bradatsch, Michael Dreher, Karl Geiger, Tobias Loeffler, Tobias Lugert, Dominik Mayländer, Florian Menz, Niklas Wangler, Franz Roeder, Andreas Wellinger

Ženy:
Tréninková skupina Ia:
Melanie Faisst, Ulrike Grässler, Anna Häfele, Carina Vogt, Katharina Althaus, Svenja Wuerth
Tréninková skupina IIa: Luisa Goerlich, Pauline Hessler, Anna Rupprecht, Veronika Zobel, Sophia Goerlich, Henriette Kraus, Carina Wursthorn


ITÁLIE
Muži:
A tým:
Sebastian Colloredo, Andrea Morassi, Davide Bresadola
B tým: Diego Dellasega, Roberto Dellasega, Alessio De Crignis, Michael Lunardi
Juniorský tým: Federico Cecon, Zeno Di Lenardo

Ženy:
A tým:
Lisa Demetz, Evelyn Insam, Elena Runggaldier
B tým: Roberta D'Agostina, Manuela Malsiner
C tým: Veronica Gianmoena


POLSKO
A tým:
Tréninková skupina A:
Kamil Stoch, Piotr Zyla, Maciej Kot, Krzysztof Mietus
Tréninková skupina B: Stefan Hula, Dawid Kubacki
Tréninková skupina C: Jakub Kot, Jan Ziobro, Andrzej Zapotoczny, Lukasz Rutkowski

B tým:
Tréninková skupina A:
Tomasz Byrt, Klemens Muranka, Aleksander Zniszczol, Bartolomeij Kusek
Tréninková skupina B: Grzegorz Mietus, Szymon Szostok, Mateusz Kojzar, Krzysztof Biegun


NORSKO
Muži:
Světový pohár:
Anders Bardal, Tom Hilde, Rune Velta, Anders Fannemel, Vegard Sklett, Bjørn Einar Romøren, Andreas Stjernen
Kontinentální pohár: Vegard Swensen, Ole Marius Ingvaldsen, Robert Johansson, Kenneth Gangnes, Atle Pedersen Rønsen, Johan Martin Brandt, Anders Jacobsen

Ženy:
Světový pohár:
Anette Sagen, Maren Lundby, Line Jahr, Jenny Synnøve Hagemøn, Gyda Enger, Synne Steen Hansen


FRANCIE
Muži:
A tým:
Vincent Descombes Sevoie
Junioři: Ronan Lamy Chappuis
Emmanuel Chedal, Nicolas Mayer, Alexandre Mabboux a David Viry budou také v tréninkové skupině s Descombes Sevoiem a Lamy Chappuisem a můžou získat místo v týmu díky dobrým výsledkům v létě.

Ženy:
A tým:
Coline Mattel, Julia Clair
B tým: Lea Lemare


RUSKO
Denis Kornilov, Dimitri Vassiliev, Anton Kalinitschenko, Ilja Rosliakov, Dimitri Ipatov, Alexander Sardyko, Ilmir Hazetdinov, Petr Chaadaev, Roman Trofimov, Alexey Romashov


ŠVÝCARSKO
Muži:
Národní tým:
Simon Ammann
A tým: Marco Grigoli
B tým: Gregor Deschwanden
C tým: Olivier Anken, Luca Egloff, Pascal Kaelin, Pascal Sommer

Ženy:
A tým:
Sabrina Windmueller
C tým: Bigna Windmueller


RAKOUSKO
Muži:
Národní tým: 
Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Andreas Kofler, Martin Koch, Wolfgang Loitzl, Manuel Fettner, Michael Hayboeck, David Zauner
A tým: Mario Innauer, Stefan Kraft, Andreas Strolz
B tým: Lukas Mueller, Johannes Obermayr, Manuel Poppinger, Christoph Stauder, Ulrich Wohlgenannt
C tým: Clemens Aigner, Philipp Aschenwald, Simon Greiderer, Kevin Goeschl, Thomas Hofer, Daniel Huber, Stefan Huber, Bjoern Koch, Thomas Lackner, Elias Tollinger

Ženy:
Národní tým: 
Daniela Iraschko, Jacqueline Seifriedsberger
C tým: Katharina Keil, Sonja Schoitsch, Cornelia Roider













 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře