Kimmo Yliriesto končí kariéru

11. červen 2012 | 18.10 |

Je to tak. Finský skokan Kimmo Yliriesto se rozhodl ukončit svou aktivní skokanskou kariéru. Tohle napsal na facebooku.

Ahoj všichni!
Udělal jsem velké rozhodnutí. Přemýšlel jsem o tom dlouhou dobu, od loňské zimy. Chybí mi ''oheň uvnitř'', abych mohl tvrdě trénovat a také musím dělat opravdovou práci, abych mohl splatit účty. Není to lehká kombinace.

Takže tady to je:
Je čas odejít ze skoku na lyžích. Možná, že jednoho dne vylezu zase na věž s lyžema. Možná tam půjdu a nakopu některým Finům zadek na letním šampionátu v Lahti tohle září? Ale nic víc než to.

Mám spoustu krásných vzpomínek z tohoto sportu a spoustu dobrých kamarádů, kteří mi budou chybět. Bude mi chybět ten pocit, když jste nahoře (KATANG!) a když máte motýlky v břiše a víte, že poletíte daleko!

Chci poděkovat všem fanouškům za podporu! A velký dík patří mé ženě Emmi a trenérům během mé kariéry. Největší díky patří mým rodičů a hlavně tátovi.

Děkuji a moimoi (finsky ahoj)

Váš Kipru

P.S. (Možná, že začnu trénovat fotbal, slyšel jsem, že Chelsea se snaží hledat rezervního útočníka za Torrese teď, když Drogba odešel??)

A tady to máte v originále:
 
Hello all!
I have made a big decision. I have thought about it for long time, since last winter.. I am missing the "inner-fire" to train hard and also I must do a real work to get the bills paid. Not an easy combination.

So here we go:
It's time to quit ski jumping. Maybe one day I'll climb to the tower with skis again. Maybe I'll go and kick some Finnish asses at summer champs at Lahti thiis September? But no more than that.

I have so many good memories from the sport and so many good friends that I am going to miss a lot. I am going to miss the feeling on the knoll (KATANG!) when there's butterflies on the stomach and you know it's gonna fly LOOONG!

I want to thank all you fans for supporting me! Also big thanks to my wife Emmi and coaches through my career. Biggest thanks goes to my parents and especially dad...
THANK YOU and MOIMOI! :-)

Yours,
Kipru

P.S. (Maybe I'll start training football, I heard Chelsea is trying to find backup striker for Torres now that Drogba has gone?? ) ;-)


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře