Anketa: Mistr světa v ledním hokeji 2012?

7. květen 2012 | 21.40 |

Poslední dobou je toho nějak moc a já nestíhám. Chci sem dát články o uplynulých závodech MotoGP a SBK, ale teď už ne. Nevím, jak to budu stíhat zítra, mám trošku jiný program, ale počítám, že ve středu už by se tu mohlo něco objevit. Aby tu ale přibylo něco novýho, tak sem dávám novou anketu blogu.

A o čem jiném by měla být než o právě probíhajícím mistrovství světa v ledním hokeji. Já jsem velká hokejová fanynka, a tak se snažím vidět co nejvíc zápasů. Takže mě napadlo dát sem anketu, ve které tipujete letošního mistra světa. Na výběr máte z možností Finsko, Švédsko, Rusko, Česká republika, Kanada nebo USA. Chtěla jsem dát ještě možnost někdo jiný, ale už se mi to tam nevešlo. Takže samozřejmě můžete svoje názory psát sem, pod tento článek do komentářů.

Fanoušci to jistě všechno mají zjištěné, ale já jen pro úplnost dodám, že MS se letos hraje novým systémem. Jsou pouze skupiny A a B, první čtyři postupují dál, poslední z každé skupiny sestupuje do Divize I., ti ostatní vypadávají z turnaje. Turnaj se letos hraje ve dvou zemích, ve Finsku (v Helsinkách, skupina A) a ve Švédsku (Stockholmu, skupina B). Jak bych tak řekla hlavním městem jsou letos Helsinki, kam se přesune zbytek turnaje, až se odehrají základní skupiny. Příští rok to bude naopak, tedy závěrečné zápasy se odehrají ve Stockholmu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář