Bruno pojede ve Williamsu

17. leden 2012 | 15.10 |

Tak a je to tady. Williams dneska oznámil, že po boku Pastora Maldonada bude jezdit brazilský pilot Bruno Senna, čímž vlastně splinili moje přání. Z těch jmen, která byla na výběr, jsem si nejvíc přála, aby ve Williamsu jezdil Bruno. A nejen proto, že před lety jezdil ve Williamsu i jeho strýc, legendární Ayrton Senna, ale taky proto, že jsem chtěla, aby Bruno letos někde závodil a volných míst už bylo pramálo.

Znamená to tedy, že Adrian Sutil má smůlu a tento rok ho pravděpodobně závodit neuvidíme. Ještě loni by mi to vadilo, teď už mi je tak nějak jedno, jestli tam Adrian bude nebo ne. A také neuvidíme Rubense Barrichella, který moc chtěl jet svou 20. sezónu. No jako je pravda, že za Williams letos pojedou dva jezdci, kteří si oba za své místo platí a nebýt velmi vlivných a bohatých sponozorů, asi by tam nebyli. Ale doufejme, že dokážou, že nejsou jenom platícími jezdci. Hlavně v případě Bruna bych si to přála. Protože spousta lidí si neustále myslí, že Bruno je v F1 jenom díky slavnému příjmení, ale podle mě to tak teda není.

Znamená to taky, že ve startovní listině máme už pouze jedno volné místo, a to je v HRT. Nějak teď ustaly spekulace o tom, kdo by v týmu mohl jezdit, a tak to vypadá, že tam zůstane Vitantonio Liuzzi. Situace je však stále nejasná u Caterhamu. Jak už jsem se v nějakém článku zmiňovala, tak tým sice potvrdil Heikki Kovalainena a Jarna Trulliho, ale Jarno svou pozici nemá vůbec jistou. Navíc Vitaly Petrov potvrdil že s tímto týmem stále vyjednáná.

Teď ještě nějaké fotky Bruna ve Williamsu.

  

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře