Anketa: Vítěz Turné čtyř můstků 2011 - 2012?

7. prosinec 2011 | 18.34 |

Dávám sem novou anketu, ale nejprve vyhlášení té minulé. Hlasovalo v ní 8 lidí, za což moc děkuju. Vyhrála možnost, kterou jsem očekávala, že vyhraje. Nejoblíbenějším ročním obdobím je, podle těch pár lidí, kteří hlasovali, léto, pro které hlasovali 4 lidi. Zima dostala 3 hlasy, podzim 1 a jaro 0. To mě trošku překvapilo, zrovna moje nejoblíbenější roční období dostalo nula hlasů....Tak a teď k té nové anketě. Je zas po menší odmlce sportovní.

Ptám se vás v ní, kdo si myslíte, že vyhraje letošní slavné Turné čtyř můstků. Na výběr máte z následujících možností: Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, Simon Ammann, Kamil Stoch a Někdo jiný. Byla bych ráda, kdybyste se k tomu vyjádřili i pod tento článek do komentářů, ale je to samozřejmě vaše věc.

Anketu na vítěze T4M jsem tu měla i loni, takže jsem se rozhodla, že ji sem dám zase. Tenkrát ovšem byla těsně před Turné, tentokrát ji sem dávám schválně s předstihem, ať si to máte čas rozmyslet.

Ještě přidám svůj tip. Sice nerada tady veřejně píšu svůj tip do ankety, abych vás třeba nějak neovlivila, ale podle mě to bude Andreas Kofler.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře