Kimi se vrací do F1!

29. listopad 2011 | 10.35 |

Konečně! Konečně je to oficiální! Kimi Räikkönen se příští rok opět objeví ve formuli 1 a bude to za tým Lotus, který ještě letos soutěžil pod názvem Renault. Já jsem teď z toho tak strašně nadšená, že ani nedokážu napsat nějaký smysluplný článek :-)

Dneska to bylo oficiálně oznámeno. Kimi dlouho jednal s Williamsem, ale ani se nedivím, že se nakonec nedohodli...To Renault je jiná. Tým ještě neoznámil jeho týmového kolegu, ale měl by jím být Vitaly Petrov.

Tak to teda Boullier pěkně vymyslel na Romaina Grosjeana, všude se psalo, že on bude druhým pilotem Renaultu, ale nakonec nic. Chudák Romain, už se těšil, jak si příští rok zazávodí, ale asi z toho sešlo. Stejně tak Bruno. No ale je tam Kimi, tak mi ani Bruna, ani Romaina není líto, a to jim tak moc fandím...

Teď mě ale napadá, jak to teda bude s Robertem Kubicou. Protože Robert už týmu oznámil, že začátek příští sezóny určitě nestihne, ale během sezóny možná naskočí. A tým počítal s tím, že chvilku bude jezdit Romain a Robert ho pak nahradí. Ale teď? Navíc bylo oznámeno, že Kimi podepsal dvouletou smlouvu...To jsem teda zvědavá, co se to v té F1 ještě bude dít. Nakonec Boullier vyhodí i Vitalije a bude tam s Kimim úplně někdo jiný. A že to, podle mě, možný rozhodně je.

Pokud se ale nic neočekávaného nestane, tak příští rok uvidíme ve startovním poli hned šest mistrů světa (Räikkönen, Schumacher, Button, Hamilton, Alonso, Vettel) a to je rekord.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře