Testy ve Valencii

8. listopad 2011 | 10.34 |
› 

Sezóna sice v neděli skončila, ale v pondělí už začala ta další. Testovalo se na sezónu 2012 ve španělské Valencii, ale opět jezdcům nepřálo počasí. Byla zima, zataženo a občas i zapršelo. V pondělí testovaly kubatury Moto2 a Moto3. Původně jsem si říkala, že to dám do jednoho článku, ale bude lepší, když to rozdělím.

V kubatuře Moto2 se poprvé v této kategorii předvedl Johann Zarco, který přichází z nižší kubatury 125 ccm. Johann testoval pro svůj budoucí tým JiR na motocyklu MotoBi. Testoval i jeho nový budoucí týmový kolega, teprve šestnáctiletý Brazilec Eric Granado, který do této kubatury přichází ze španělského šampionátu 125 ccm.

Motocykl MZ/FTR testoval Anthony West a pak také nováček Jonas Folger, který hned zaznamenal lehký pád.

V týmu Marc VDS Racing testovali jeho letošní piloti Mika Kallio a Scott Redding. Kluci už ale neměli k dispozici motocykly Suter, ale motocykly Kalex.

Esteve Rabat testoval také motocykl Kalex týmu HP40 manažera Sito Ponse.

Za tým Forward Racing jezdil Alex de Angelis.

Přítomni byli i za tým Aspar Nicolás Terol či za tým Tech3 Bradley Smith, ale na trať kvůli špatným podmínkám ani nevyjeli. Na okruh kvůli počasí nevyjeli ani jezdci, kteří měli testovat stroj Moriwaki MD600 v týmu Fausta Gresiniho, Toni Elías a Gino Rea.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře