GP Japonska

2. říjen 2011 | 17.19 |
› 

Závod 125 ccm jsem neviděla, neboť start byl našeho času v 5 hodin ráno a já jsem ještě spala. Takže tady vlastně není ani o čem psát, jenom to, co jsem si přečetla na internetu.

Z první řady startovali Johann Zarco, Héctor Faubel a Nicolas Terol. Kuba Kornfeil startoval ze 13. místa.

O závodě teda nic nevím, jenom snad tolik, že všichni tři jezdci, kteří startovali z první řady, spolu bojovali o vítězství. Héctor pak odpadl a hlídal si aspoň třetí místo. No a o pódium bojovala, jak už je poslední dobou zvykem, dvojice Zarco a Terol. No a je to tady. Nicolas prý udělal nějakou chybičku, které Johann využil, předjel ho a náskok navyšoval, až si konečně dojel pro vytoužené první vítězství ve své kariéře. Já i moje sestra z toho máme radost, že se mu to konečně povedlo, ale shodly jsme se, že to bylo hned jasné, že on vyhraje zrovna nějaký závod, který neuvidíme. Normálka. Ale aspoň, že vyhrál.

Co jsem četla, tak skvělý závod předvedl Maverick Viňales. Prý měl v zahřívacím kole pád, takže musel startovat až z konce startovního roštu, no a stíhací jízdou nakonec dokončil na 4. místě.

Český závodník Kuba Kornfeil skončil 11., můj oblíbený Fin Niklas Ajo nedokončil, z jakého důvodu ale nevím.

O změnách v poli jsem tu měla speciální článek, takže to tu znova vypisovat nebudu.

Šampionátu stále vévodí Nicolas Terol, ale Johann Zarco ho teď trochu stáhl. Kolik je mezi nimi přesně bodů ale nevím.

Příští závod se jede 16. října na australském Phillip Islandu a já už teď vím, že to neuvidím, protože je to ještě dřív ráno než Motegi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře