Není těch špatných zpráv nějak moc?

8. září 2011 | 09.40 |
› 

To se teď ptám sama sebe. Nevím, možná, že se nad tím vším až moc zamýšlím a moc to řeším, ale prostě si nemůžu pomoct.

Poslední dobou se na mém blogu objevuje těch špatných zpráv nějak moc. Já vím, že špatné zprávy patří k životu stejně jako ty dobré, ale přesto.

V pondělí jsem sem dávala článek, ve kterém vzpomínám na Shoyu Tomizawu, několik dní před tím jsem tady psala, jaké ztráty utrpěl motocyklový svět. A to jsem jenom vybrala zprávy, které se mě jistým způsobem týkají, protože se o tom zajímám. Není to tak dávno, co se v Norsku stala ta tragédie. Taky jsem tehdy tady o tom chtěla něco napsat, ale byla jsem tím příliš šokovaná a navíc, myslím, že už se o tom řeklo a napsalo až až. Nechápu ale, jak je někdo schopný udělat takový čin. Ten útočník by si jako trest zasloužil, aby mu udělali úplně to samý...No a samozřejmě ta hrůza v Japonsku...a další tragédie, které se na nás den co den hrnou ze sdělovacích prostředků. Už se bojím podívat se na zprávy, ať už na internetu nebo v televizi, co že se tam zase strašného dozvím.

A včera hokejisti. To už snad není možné. Včera jsem už o tom psala, a asi nemá cenu víc co psát. Už jsem viděla seznam lidí, kteří byli na palubě a je to ještě horší než jsem si myslela. Těch známých jmen je tam nějak moc! :(

Samozřejmě, že to není jenom velká sportovní tragédie a ztráta, je to tady lidská ztráta. A je jasné, že to média tolik řeší, protože v tom letadle seděli lidé veřejnosti dost známí. A je pochopitelné, že se o tom bude ještě nějakou dobu mluvit.

Nečekala jsem, že by mě taková událost mohla tak zasáhnout, ale stalo se. Je to strašné, já je znala jenom z obrazovky (a teď nemluvím jenom o českých hokejistech) a jsem z toho smutná. Co pak musí asi cítit jejich příbuzní a známí? Nepopsatelná tregédie. Ale jak se říká, čas všechny rány zahojí a zase bude dobře.

Doufám, že další články na tomto blogu už se ponesou ve značně pozitivnějším duchu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře