GP San Marina: Rookies cup

5. září 2011 | 12.26 |
› 

Poslední závod sezóny měly v San Marinu závodníci Red Bull MotoGP Rookies cupu. Závod jsem neviděla, pouze jsem sledovala live timinig, ale i podle toho můžu soudit, že to byla opět skvělá řežba.

Závod vyhrál Němec Florian Alt, druhý skončil jeho krajan Philipp Oettl, kteří spolu svedli souboj až do konce závodu. Na třetím místě skončil italský závodník Lorenzo Baldassarri, kterému toto třetí místo stačilo k tomu, aby mohl slavit letošní titul.

Český závodník Tomáš Vavrouš startoval ze 4. místa a závod dokončil na místě 5. a 5. místo mu patří i v celkovém hodnocení, což je, podle mě, výborné.

Výběr závodníků na sezónu 2012 je programu 10., 11. a 12. října tohoto roku. Vybere se 10 - 15 nováčků, kteří doplní 10 - 15 závodníků, kteří zůstávají v tomto šampionátu. Startovní listina na rok 2012 bude zvěřejněna na konci října.

Mě osobně tyto závody přirostly k srdci čím dál tím víc. Ti mladí hoši jsou fakt skvělí, jak si nic nedarujou a jak se to vždycky až do konce závodu přesýpá. Škoda, že letošní sezóna už skončila, moc mě to bavilo. Ale už se těším na příští, na to, kdo zůstává a na to, jací noví talenti se objeví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře