GP San Marina

5. září 2011 | 11.49 |
› 

První řada startovního roštu na GP San Marina v kategorii Moto2 vypadala takto: Stefan Bradl, Marc Márquez a Yuki Takahashi. Ve druhé řadě byli Scott Redding, Alex de Angelis, Bradley Smith.

Po startu dlouhou dobu vedl Scott Redding. Já mu teda vůbec nevěřila, ale čím déle vedl, tím více jsem začínala věřit, že dá pódium. S ním o první místo bojovali i Márquez, Bradl, Iannone a dostal se tam i de Angelis a chvilku i Takahashi a Smith. Po nějaké době se ale skupinka rozdělila. O pódium bojovali Márquez, Bradl, Iannone a i de Angelis. Kousek za nimi bojoval Redding se Smithem o 5. místo.

Z vítězství se nakonec radoval Marc Márquez, druhý byl Stefan Bradl a třetí skončil Andrea Iannone. Na domácího, sanmarinského, jezdce Alexe de Angelise zbylo místo 4., Scott Redding byl nakonec 5.

V poli bylo několik změn. Axel Pons stále nestartoval, a tak ho opět nahradil Alex Baldolini, který, jak už jsem psala u Indianapolis, byl ze svého týmu Forward Racing vyhozen a nahrazen de Rosou. Když už jsme u Forward Racingu, tak to prý má nahnuté i druhý jezdec tohoto týmu, Francouz Jules Cluzel. Opět nestartoval zraněný Yonny Hernandez, toho k mé radosti nahradil Španěl Joan Olivé. Ten letos nesehnal žádné závodní místo v MS, ale stal se testovacím jezdcem KTM pro třídu Moto3, která příští rok nahradí 125 ccm, takže třeba tu je šance na příští rok, že někde bude závodit. A nestartoval ani Kenan Sofuoglu, který má dvojnásobnou zlomeninu nohy, a nahradil ho Tomoyoshi Koyama.

V šampionátu vede stále Stefan Bradl.

Další závod se jede v Aragonu, ve Španělsku, 18. 9.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře