GP Německa

5. září 2011 | 10.27 |
› 

Závod Supersportů jsem také bohužel neviděla, jenom jsem sledovala live timing. Říkám bohužel, protože podle sestřihu, který jsem viděla na youtube, a který sem samozřejmě dám, to musel být fantastický závod.

Z první řady startovali Fabien Foret, Chaz Davies, Gino Rea a Sam Lowes. V té druhé pak stáli James Ellison, Massimo Roccoli, Luca Scassa a David Salom.

Závod se jel na 19 kol a na suché trati. No a podle toho, co jsem viděla, tak nejlepší start předvedl Gino Rea z česko-ukrajinského týmu Step Racing. A vedl si skvěle, společně s Daviesem a Foretem bojoval o vítězství. Fabien ale udělal chybu, takže se o pár míst propadl. Do boje se ale přimíchali další Briti, James Ellison a Sam Lowes. Jenomže, bohužel, Gino upadl. Mě osobně to moc mrzí, moc jsem Ginovi tu bednu přála.

Takže z vítězství se nakonec opět radoval Chaz Davies a utvrdil tak své vedení v tabulce šampionátu. Na druhém místě skončil James Ellison, no a třetí byl Sam Lowes, takže pódium bylo tentokrát čistě britské. Čeští závodníci Ondra Ježek byl 17., a na divokou kartu jedoucí Patrik Vostárek byl 19.

Další závod se jede 25.9.2011 v italské Imole.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře