GP Velké Británie

16. červenec 2011 | 21.58 |

Na okruhu v Silverstone se o uplynulém víkendu konal další závod Formule 1.

Jelikož jsem ale v neděli byla bez nálady (kdo četl článek o SBK, tak ví proč), tak jsem se na sledování závodu moc nesoustředila. Ale něco mě přeci jen potěšilo. Fernando Alonso vyhrál, měla jsem z toho radost nejen pro to, že jsem trefila výsledek, ale i pro to, že Fernando je můj oblíbený závodník. Seb Vettel taky, možná i víc oblíbený než Fernando, ale konečně zas vyhrál někdo jiný než Seb a Red Bull, už to začínala být nuda.....

Druhá věc, která mě moc potěšila bylo sedmé místo Sergia Péreze. Je to jeho nejlepší výsledek :). Pak jsem taky ráda, že bodoval Jaime Alguersuari (jeden bod, ale aspoň, že to, jde mu o místo u týmu, tak se chlapec musí snažit). Naopak škodolibou radost mám z trestu pro Schumachera. Co mě štve, je, že ani jeden Lotus nedojel do cíle..

Ještě musím rychle napsat něco k nováčkovi v F1. Teda on testuje vůz Toro Rosso, ale od GP Británie se bude objevovat v týmu HRT místo Naraina Karthikeyana. Je to Daniel Ricciardo a je z Austrálie, závod dojel a to je hlavní, auto to vydrželo a nerozpadlo se.... Danielovi bych moc přála lepší auto a dobré výsledky, jenomže nechci, aby to bylo na úkor kluků v Toro Rosso. Sakra to je situace, tři kluci, ale jenom dvě místa.....Nechme se překvapit, s čím přijde tým. Jinak Daniel pojede kromě závodu v Indii, protože Narain je Ind, a tak prý dostane šanci, aby se mohl předvést před domácím publikem. Já jsem osobně moc zvědavá, kolik diváků tam přijde.

Šampionát stále vede Seb Vettel, v poháru konstruktérů je to Red Bull.

Příští závod se jede 24.7.2011 na německém Nürburgringu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře