GP České republiky

16. červenec 2011 | 21.46 |
› 

Opravdu by mě zajímalo, co jsem komu udělala. Po všech těch problémech a strastech, které se na nás poslední dobou lepí, to už už vypadalo, že do Brna na závod pojedeme, ale osud tomu chtěl jinak a nikam se nejelo. Dokonce jsem to obrečela a tu neděli byla ve fakt zlé náladě. Ale už mě to přešlo a já teď budu dělat všechno pro to, aby se za rok jelo a aby to bylo nezapomenutelný.

Takže tedy první řada hlavní kategorie vypadala následovně: Max Biaggi, Marco Melandri, Carlos Checa a Eugene Laverty. Do druhé řady se postavili Jakub Smrž, Michel Fabrizio, Leon Camier a Tom Sykes.

Pole trošku prořídlo, protože nestartovali zranění Troy Corser, James Toseland a Jonathan Rea. Místo Troye žádná náhrada nebyla, ale místo Jamese jel Lorenzo Lanzi a místo Jonathana to byl Alex Lowes (jeho dvojče Sam jezdí závody supersportů).

O vítězství v prvním závodě si to rozdali Biaggi, Melandri, nakonec se více radoval Marco Melandri (a já taky). Třetí za nimi byl Carlos Checa. Dobrý dojem na mě udělali čtvrtým místem Fabrizio, ale i pátý Laverty a šestý Badovini. Jakub Smrž byl 11. (přesně jsem jeho umístění tipla), jeho týmový kolega Sylvain Guintoli byl až 20. s jedním kole ztráty. A taky se nám rozšířila marodka, protože jediný závodník, který tento závod nedokončil, Ruben Xaus, se při pádu zranil. Co mu je, nevím, ale nemělo by to být nic vážného.
 


 


Mám takový pocit, jako by druhý závod někod zkopíroval. O první místo si to rozdali ti samí závodníci, akorát s rozdílným výsledkem, neboť vyhrál Biaggi před Melandrim. Třetí skončil opět Checa, čtvrtý opět Fabrizio, pátý opět Laverty, šestý opět Badovini. Jakub Smrž tentokrát pro pád nedokončil, ale Sylvain Guintoli si polepšil, když skončil 9. Kromě toho, že do druhého závodu nenastoupil již zmíněný Xaus, tak nestartoval ani Chris Vermeulen, tak nevím, co se stalo, jestli se mu zas obnovilo jeho zranění, se kterým už rok bojuje...Snad ne. Ještě než přidám video k druhému závodu, tak jen, že další závod je na programu ve Velké Británii, na okruhu Silverstone a to 31.7.2011.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře