GP České republiky

16. červenec 2011 | 21.15 |

Právě skončený závod na Masarykově okruhu v Brně v kategorii Superstock 600 vyhrál Ital Dino Lombardi, který startoval z pole position. Na druhém místě skončil Američan Joshua Day a třetí byl, určitě k velké radosti českých a slovenských fanoušků na okruhu, slovenský závodník Tomáš Krajčí, který až do tohoto dne měl na svém kontě jeden jediný bod. Závod jsem sledovala jenom pomocí live timingu, ale moc jsem mu to přála.

Jinak můj oblíbený závodník a průběžný lídr šampionátu, Romain Lanusse havaroval hned ze začátku závodu, takže nevím, jestli si vedení udržel nebo ne.

Video, jako vždy, zkusím přidat, až se někde objeví.

Články o ostatních závodech ze zítřka čekejte v trochu jiné podobě, než v jaké to píšu, protože zítra se vydávám do Brna, abych mohla závody sledovat na vlastní oči. Takže tu pak (asi příští týden) přibyde vyprávění o tom, jak jsem se tam měla a jak to všechno dopadlo. Doufám, že to dopadne dobře. A hlavně doufám, že vydrží počasí, protože předpověď je taková nejistá, hlavně, ať neprší!!!

Aktualizace: Jelikož se nikam nejelo, tak tu budou klasické články s výsledky. Přidávám video se setřihy ze závodu STK 600.

 


 


Závod STK 1000 se jel v neděli dopoledne. Z vítězství se radoval Francouz Sylvain Barrier a zároveň můj oblíbený závodník. Říkala jsem si, že to je naprosto normální, když jsem tam nakonec nejela. Kdybych tam byla, tak by určitě spadl v prvním kole....Za ním skončili dva Italové Davide Giugliano a Sylvainův týmový kolega z BMW Lorenzo Zanetti. Slovenské fanoušky jistě potěšil Tomáš Svitok 11. místem. Naopak ty české asi zklamal Michal Šembera, který jel jako náhradník za zraněného Michala Salače. Jenže Michal Š. závod bohužel nedokončil, při pádu si zlomil klíční kost. Takže tento týden byl operován a snad bude vše v pohodě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře