GP Velké Británie

13. červen 2011 | 16.17 |
› 

Do mokrého závodu Moto2 na 18 kol startoval z pole position Španěl Marc Márquez, vedle něj se postavili Brit, tedy domácí Scott Redding a Němec Stefan Bradl, který letos jasně dominuje této kategorii.

A když jsem napsala, že Bradl této kategorii dominuje, tak dominoval i ve Velké Británii, neboť i zde slavil vítězství. Na pódium se s ním postavil domácí Bradley Smith, který po problémech v kvalifikaci startoval až z hloubi pole a Ital Michele Pirro, pro kterého to bylo první pódium v této kategorii.
Největší rivalové Bradla o titul mistra světa dopadli takto: Takahashi 7., Corsi 10., Lüthi 15. Julián Simón, který v minulém závodě havaroval a má zlomenou nohu, se nemohl tohoto závodu zúčastnit a vrátí se pravděpodobně až v Sachsenringu, takže přijde o důležité body a s bojem o titul se může rozloučit. Místo něj v týmu Aspara Martíneze startuje Španěl Jordi Torres.
Během závodu se hodně padalo, na zemi skončil např. i průběžně vedoucí jezdec Mattia Pasini nebo "vodník" Anthony West. A upadl i poleman Marc Márquez.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře