Sezóna už začala

28. únor 2011 | 18.36 |
› 

Ani jsem se o tom tady nezmínila, a přitom je to pro mě důležité. Takže motorkářská sezóna pro mě oficiálně začala. O víkendu se totiž jel závod WSBK. Jeli se zde kategorie SBK a SS. Jenomže to bylo v Austrálii, takže kvůli časovému posunu u nás byly závody brzo ráno. Přesto jsem z druhého závodu SBK viděla alespoň kousek. Jinak závod začal  o půl šesté ráno našeho času v neděli a já si v pohodě vstala. To je u mě normální. O půl sedmé do školy se mi vstávat nechce, ale jakmile jsou závody, tak vstanu kdykoliv.

První závod SBK, ani závod SS jsem neviděla, takže nemůžu soudit. Jenom jsem na youtube viděla finiš závodu SS, řeknu vám, bylo to těsný. Ale jinak fakt nevím. Tak jenom ve zkratce výsledky. První závod vyhrál Carlos Checa (Ducati) před Maxem Biaggim (Aprilia) a Leonem Haslamem (BMW). Druhý závod vyhrál opět Carlos Checa, mimochodem, startoval z pole position, druhý byl opět Max Biaggi a třetí skončil Marco Melandri (Yamaha). Závod SS vyhrál Luca Scassa (Yamaha), druhý byl Broc Parkes (Kawasaki) a třetí skončil Sam Lowes (Honda).

Jsem ráda, že už to zase začalo. Bylo fajn sledovat alespoň kousek závodu, i když jsem ještě na půl spala. Ale ten zvuk....

Další závod se jede až 27. března a to ve Velké Británii na okruhu Donington Park. Jsem zvědavá, jaké tam bude počasí, protože dávat závody do VB v březnu...no nevím.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře