Nemoc, novinky a vyhlášení ankety

17. leden 2011 | 15.22 |
› 

Jelikož jsem byla od Vánoc nemocná, tak jsem na počítač (natož na blog) neměla vůbec náladu, byla jsem ráda, že existuju. Bylo mi fakt zle a trvalo to skoro tři týdny!! Naštěstí teď už se cítím lépe, tak doufám, že to bude lepší a lepší. Samozřejmě "díky" nemoci jsem si totálně neužila vánoční prázdniny. Jenom jsem ležela, spala, dělala si čaje, brala léky...Ale pryč už s nemocema.
Teď už mi je lépe, tak napíšu, co je nového. U mě vlastně nic. Ale jedna věc přece. Píšeme rok 2011. Takže tímto bych vám dodatečně moc ráda popřála hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz a úspěchů v celém roce 2011 a ať se vám splní vše, co si přejete a ať dosáhnete všech cílů, které jste si vytyčili.

Ve světě sportovním několik novinek samozřejmě je. Bylo Turné čtyř můstků, které vyhrál Thomas Morgenstern. Bylo Tour de ski, které vyhráli Justyna Kovalczyková a Dario Cologna. Poté také závody světového poháru nejen ve skocích a klasice, ale i v severské kombinaci, alpském lyžování, biatlonu. Psát sem všechny výsledky asi nemá cenu, fanoušci těchto sportů se na závody určitě dívali a když ne, tak si aspoň výsledky našli.

A přecházím k vyhlášení ankety blogu. Jelikož , jak jsem již psala, jsem byla nemocná, tak jsem nemohla průběh ankety nijak sledovat. Vyhrál ale Ville Larinto. Co k tomu napsat?? Jsem ráda, že mu lidi věřili (já taky, jsem jeho fanynka), ale bohužel Ville se v Ga-Pa zranil a do konce sezony se už v závodech SP neobjeví. Je mi to líto. Velice zajímavé je, že Simon Ammann nezískal v anketě ani jeden hlas, myslela jsem si, že on bude jeden z favoritů, ale koukám, že jsem se mýlila.
Takže bych měla vymyslet novou anketu, ale nemám ani ponětí, o čem by měla být. Ale však ono mě něco napadne.

Jinak, na to, že zimu mám ráda, mi letos připadá nějaká dlouhá a nudná a už si přeju, aby bylo jaro. Ani nevím čím to je.

Tak se mějte co nejlépe, já se o to také budu snažit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře