Jak jde život

11. říjen 2010 | 14.21 |
› 

Čas od času se tu objeví článek, ve kterém shrnuji důležité věci, které se v mém životě udály. Ne že by těch věcí bylo nějak mnoho, ale až si to budu jednou číst, tak se třeba i pobavím, a hlavně si vzpomenu, co jsem zrovna tenkrát dělala....

Začnu u sebe. Od září chodím na jazykovku na pomaturitní studium angličtiny. Musím se přiznat, že mi to fakt pomáhá. Dozvěděla jsem se věci, který nám na střední zůstaly utajeny :) a myslím, že moje angličtina se pomalu zlepšuje. Hlavní je komunikace. Já mám občas problémy komunikovat v češtině, nejsem zrovna výřečný typ, natož pak komunikovat v angličtině. Ale myslím, že už je to lepší než bylo. A taky mě to celkem baví. A jelikož jsem na střední měla i španělštinu, tak občas na seznamu si dělám kurz španělštiny, abych z toho, jak se říká, nevypadla. Jinak taky přemýšlím, co dělat za rok, protože do práce se mi ještě opravdu nechce, takže uvažuju o vysoké škole. Otázkou je jaké....Myslím, že můj život je teď na pozitivní vlně a já doufám, že to tak bude ještě hodně dlouho. A nejenon ten můj, ale i celé mé rodiny a všech blízkých a známých.
Moje sestra chodí do tanečních. Já tam nikdy nechodila, a teď, když s ní jdu jako divák, si říkám, že je to možná škoda, že by mě to i bavilo. Tak už mě něco málo naučila ;)
Taky už jsme si objednali vstupenky na MS Superbike 2011. Do toho závodu zbývá ještě dlouhých 9 měsíců a já se tak těším :). Ale já vím, že čas se jen tak přeskočit nedá, a taky bych to nechtěla. Kdo ví, co se stane třeba zítra?? Taky se to ještě musí zaplatit a pak čekat, až nám lístky pošlou ;)

Od osobního života se přesunu do toho motoristického. Skončila nám superbiková sezona a mistrem světa se stal Max Biaggi. Jako beru ho, ale kdyby to byl Leon, byla bych o mnoho šťastnější. V kategorii supersport získal titul k mé velké radosti Kenan Sofuoglu. V Superstock 1000 to byl Ayrton Badovini a v superstock 600 Jérémy Guarnoni. Takže kromě Biaggiho jsem s mistry světa velmi spokojená.
V GP ještě zbývají závody v Austrálii, Portugalsku a ve Valencii. Ale v MotoGP se včera stal mistrem světa Jorge Lorenzo. A v Moto2 Toni Elias. Ještě se musí rozhodnout o titulu z 125 ccm. Bojují o něj Marquez, Terol a Espargaro. Myslím, že se rozhodne až v cíli závodu ve Valencii.
F1 se ještě pojede v Koreji (ano, vypadá to, že se tam opravdu pojede), Brazílii a v SAE. A průběh je více než zajímavý. O titul stále bojuje pět závodníků. Co by si fanoušek formule 1 měl víc přát??
Před nějakou dobou se mistrem GP2 stal Pastor Maldonado. A i v jiných seriích se rozdávaly tituly, ale ne vše si pamatuju. Včera vyhrál sérii World series by renault Mikhail Aleshin.
Z BSB má titul Riyuchi Kiyonari. Je to jeho už třetí titul z BSB. A AMA vyhrál Josh Hayes.
No a samozřejmě to, co už jsem tu psala. Sébastien Loeb získal sedmý titul mistra světa WRC. Ještě se pojedou závody ve Španělsku a ve Walesu.

Když zůstanu u sportu, tak letní grand prix zimních sportů skončily, a všichni už se soustředí na sezonu zimní.

Za dva týdny se koná první závod sezony 2010 / 2011 v alpském lyžování s Söldenu. A taky už začínají krasobruslařské soutěže. To mám radost.

A ještě samozřejmě by byla chyba, kdybych nepřipomněla včerejší sedmý titul z Velké Pardubické, který ziskal Josef Váňa. Ten člověk je prostě neskutečný!!! :)
Mimochodem, sedm titulů má i Loeb, Schumacher a Rossi v kategorii MotoGP, a teď i Váňa. Prostě ti nej ve svých sportech.....

Jo a ještě jedna věc. O ní se mi ale moc psát nechce. Tak jenom ve zkratce. Prej dopoval můj nejoblíbenější cyklista Alberto Contador. Jelikož je to můj nej nej nej, tak samozřejmě věřím, že nedopoval, protože já jsme odpůrce dopingu. A jestli vážně něco záměrně užil, tak nevím...asi mu už nebudu fandit.

Léto nás pomalu opustilo a na řadě je podzim. Rána už jsou chladná a mlhavá, ale odpoledně je krásně a svítí sluníčko. Teda u nás jo. A za chvilku přijde zima a bude sněžit, pak zas všechno rozkvete a bude jaro, a pak bude opět léto, a potom podzim.....a tak jde život.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře