Jaký byl rok 2016?

2. leden 2017 | 15.48 |
› 

Mezi vánočními svátky jsem chtěla zveřejnit své shrnutí mého roku 2016, ale pořád jsem se k tomu nějak nedokázala dokopat. Takže ono shrnutí přichází až teď a nebude to souhrnný text, jako například byl k roku 2015, pouze v bodech a pár poznámkách vyzdvihnu pro mě nejdůležitější události onoho roku.

Na úvod bych chtěla říct, že pro mě byl rok 2016 opravdu dobrým. Vždy se něco najde, to je jasné, ale já si vlastně moc nemám na co stěžovat. Navíc se mi přihodila spousta pěkných věcí a právě ty tady v tomto článku uvedu.

Motosalon Brno

První takovou pro mě významnou událostí roku 2016 byla návštěva brněnského motosalonu. Ten se konal na začátku března, takže to byl takový začátek motoristické sezóny ;-)

IMG_0890   IMG_0891

Oslavy

Loni se uskutečnilo pár rodinných setkání u příležitosti narozenin. Hned v lednu jsme jeli do Čech poblahopřát babičce. Potom v březnu slavila kulatiny moje druhá babička, týden před ní jsme slavili kulatiny mého táty.

IMG_0919

Olomouc

To město miluju. Je to naše krajské město a já to tam mám kousek, takže tam jsem docela často. Třeba jen tak se projít městem nebo jít na nákupy. A nebo do zoo, jako loni v březnu. 

IMG_0958   IMG_1011

Koncert Gaby Moreno

První opravdu významný moment roku. V květnu byla v Praze Gaby Moreno, kterou zbožňuji. Nikdy bych si nepomyslela, že zrovna ona přijede do České republiky, ale stalo se. Byl to jeden z nejkrásnějších dní mého roku 2016.

20160524_210556

Den Letiště Bochoř

Po čase se zase obnovila tradice Dne otevřených dveří u nás na letišti. Jelikož je budoucnost letiště nejistá, tak jsme se tam opět museli podívat, protože nikde není psané, jestli to náhodou nebylo naposledy. Akorát tedy počasí vůbec nevyšlo, na to, že byl červenec, tak byla neskutečná zima a pak taky začalo pršet. Spíš to vypadalo jako v říjnu.

IMG_1095

MotoGP Brno

Další významný moment roku. O tom jsem na konci léta vydala tolik článků, že už to asi nepotřebuje další komentář. Opět super čas strávený se sestrou, jejím přítelem, kamarádkami Kat a Elis. Taky jsem potkala svou slovinskou kamarádku. Paddock, pit lane, setkání s jezdci, já jsem se konečně setkala se Stefanem Bradlem, podepsal mi kšiltovku. Dali jsme narozeninový dárek Bradu Binderovi. Na Céčku opět paráda. Akorát neděle propršela. Ale to počasí mi radost z motorek prostě zkazit nemohlo.

IMG_1546   IMG_1954

Masaryk Racing Days

Fajn den v Brně na okruhu, kde bylo BOSSGP a další různé formulové a automobilové série. Sice to nebyly motorky, takže to nebylo úplně ono, ale byly to závody, byl to okruh. Taky jsem o tom tady psala článek, takže už to asi víc komentovat není potřeba.

IMG_1993

Olympiáda

Sice jsem nemohla koukat na všechno, ale prostě Olympiáda je Olympiáda. Byla zábava to sledovat. Bylo to ještě krásné, bezstarostné léto.

Praha

Všechny ty naše loňské výlety do Prahy byly super. Nejlepší bylo léto, kdy jsme se prošli jak po městě, tak jeli do zoo, tak jeli na exkurzi na letiště. Všechno bylo naprosto mega. Tohle a MotoGP pro mě byly nejlepší momenty léta. Také jsem se konečně setkala se svou litevskou kamarádkou, která ještě se svou kamarádkou přijela na výlet do Prahy.

IMG_1184  

V roce 2016 se udály opravdu dobré věci. Taky se mi staly některé špatné a některé, které jsem vlastně nechtěla, ale o tom se v tomto článku bavit nechci. Tady jsem si chtěla připomenout to hezké, co mě za uplynulý rok potkalo. A že toho nebylo málo.

Teď už se ale v mysli konečně přesouvám do roku 2017. A už jsem se rozhodla, že chci, aby to byl můj rok. Rok, kdy si konečně začnu plnit některá svá přání a sny. Momentálně některé mé plány pro letošek vypadají dost nereálně, ale je teprve leden, a jeden nikdy neví, co se může stát. Tak mi držte palce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jaký byl rok 2016? michal 03. 01. 2017 - 17:22