Spotify 2016: Moje top písničky (80.-71.)

31. prosinec 2016 | 10.31 |
› 

Je čas na další část mého hudebního roku, alespoň co se Spotify týká. Podle nich jsem tyhle následující písně přehrávala během roku tolikrát, že se dostaly na 80. až 71. místo.

80. REGINA – BISTRA VODA

Tohle je reprezentant Bosny a Hercegoviny na Eurovizi v roce 2009. Ta písnička je úžasná, skvělá. Jedna z mých vůbec nejvíce oblíbených v celé eurovizní historii.

79. MINUS ONE – ALTER EGO

A je tady další eurovizní skladba. Tentokrát však aktuální, protože to je reprezentant Kypru letošního roku. Já mám ráda rockovou hudbu, takže by fakt bylo divný, kdyby se v tom playlistu žádná píseň tohoto žánru neobjevila.

78. NICKY JAM & ENRIQUE IGLESIAS – EL PERDÓN

Tahle píseň se prostě v určitý čas linula odevšad, nešlo tomu uniknout. Navíc je super, takže i do mého playlistu se dostala. Nutno podotknout, že je to ta španělská verze, ta je mnohem lepší než ta anglická :-D

77. MORAT – CÓMO TE ATREVES

Já vám říkala, že Morat tady ještě bude. Tohle je moje aktuální jednička, co se jejich hudební tvorby týče. Taky jedna z písní, jejíž text znám skoro celý zpaměti.

76. JÓNSI – HEAVEN

Jónsi s touhle písní reprezentoval Island na Eurovizi roku 2004. Tu písničku fakt miluju.  

75. MIRAI – CESTA Z MĚSTA

Jedna z mála českých písní, která se tu objeví. Ale když tahle je vážně super. 

74. TOMMY TORRES ft. RICARDO ARJONA – MIENTRAS TANTO

K tomu není moc co dodat. Prostě dva skvělí zpěváci spolu. 

73. MICHELLE – WER LIEBE LEBT

Reprezentant Německa na Eurovizi v roce 2001. Dřív jsem tu písničku téměř neposlouchala, ale poslední dobou jsem ji opět objevila a začala se mi líbit. (Poznámka: Na začátku toho videa je klasická eurovizní pohlednice před vystoupením, takže pokud si chcete poslechnout tu píseň, tak si to musíte trochu posunout :-D ) 

72. GABY MORENO – LA ESPINITA

Tohle není její originální píseň, ale mě se v jejím podání strašně líbí. Navíc její úžasný hlas.. no prostě bomba.

71. JONNE AARON – ROOMA

Jonneho nový singl a já tedy s napětím čekám, jestli bude i celé nové album. Jako člen Negative byl sice super, ale teď, když je na sólové dráze a zpívá finsky, tak je to ještě lepší. Jeho písničky jsou úžasný. Miluju jeho hlas.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře