Spotify 2016: Moje top písničky (90.-81.)

30. prosinec 2016 | 10.42 |
› 

Vkládám sem další část mého hudebního roku na Spotify, jak by se to celé vlastně dalo nazvat. Které písničky se v mém playlistu, podle počtu přehrání, umístily na 90. až 81. pozici?

90. RICARDO ARJONA – QUIÉN DIRĺA

Jeden z mých největších idolů z Latinské Ameriky. Rozhodně se tu ještě jeho písničky objeví. Já jsem docela překvapená, že i na Quién diría se dostalo. To bylo taky takové období, kdy jsem tuhle píseň hodně poslouchala. Poslouchám ji stále, ale už ne tak často. Ta písnička už je dost stará, v celém tom playlistu je asi nejstarší, tipuji.

89. GOTYE & KIMBRA – SOMEBODY THAT I USED TO KNOW

To bylo takové krátké období na začátku roku, kdy jsem tuhle písničku hodně často poslouchala.

88. DAVID BISBAL – CORAZÓN QUE MIENTE

Tohle je pro mě taky takové překvapení. Tedy, ne to, že je tady Bisbal, já ho miluju, takže se dalo čekat, že nějaká jeho skladba se do playlistu dostane. Spíš mě zaráží, že i tahle písnička, kterou poslouchám minimálně, tady je a navíc rovnou na 88. místě. 

87. IL VOLO – ASPETTERO'

Já vám v minulém článku říkala, že s Il Volo ještě budete mít tu čest. Tahle písnička je dokonalá. 

86. DANI MARTĺN – LOS CHARCOS

Tuhle písničku miluju. Teď ji poslouchám hodně často. Takže asi i proto, a to přesto, že byla vydaná až na podzim, se mi do playlistu dostala.

85. MORAT – MI NUEVO VICIO

Morat, můj objev roku. Fakt super skupina, ještě o nich bude řeč v dalších článcích. 

84. KRISTA SIEGFRIDS – FALLER

Kristu sleduju od doby, co reprezentovala v roce 2013 Finsko na Eurovizi. Loni se přihlásila do národního kola Švédska, ale s písní Faller tam příliš neuspěla. Mě se ale ta písnička líbí (a navíc mě u toho vystoupení potěšila těmi šachovnicovými vlajkami :-D ).

83. GABY MORENO – AVE QUE EMIGRA

Pokud bych mezi zpěvačkami měla jmenovat jednu, kterou nejvíce obdivuji, byla by to určitě Gaby. Je mým velkým vzorem. Tahle písnička je o jejím životě, kdy v 18 letech odešla z Guatemaly do USA za svým hudebním snem.

82. THE MAKEMAKES – I AM YOURS

The Makemakes reprezentovali v roce 2015 na Eurovizi Rakousko právě s touto písní. Sice se jim moc nevedlo (kdyby zrovna v tom roce nebylo Rakousko pořadatelskou zemí a oni nebyli automaticky ve finále, tak by asi měli problém se vůbec kvalifikovat), ale já tu píseň miluju a pro mě byla loni jednou z těch nejvíce oblíbených. 

81. GABY MORENO – NO ESTOY TAN MAL

Gaby ještě jednou, a v celém playlistu určitě ne naposledy. Trošku mě překvapilo, že i No estoy tan mal se sem dostala, ale tak asi jo no :-D Její písničky jsou všechny skvělé. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře