Spotify 2016: Moje top písničky

29. prosinec 2016 | 15.30 |
› 

Loni dávali ze Spotify každému odkaz na stránku se speciální grafikou, kde si člověk mohl prohlédnout své nejhranější písničky či interprety. Letos prý tohle info posílali na e-mail, avšak mě stále nic nedošlo. Tak možná jsem to omylem smazala, protože sestra říkala, že jí to přišlo už někdy v polovině prosince. No, mě tyhle statistiky hrozně zajímají, takže mě to mrzí, ale zas vědu z toho nedělám. Navíc Spofity každému vytvořil ve své aplikaci speciální playlist s písněmi, které v tom roce poslouchal nejvíc. Je jich 101. Proč ne 100, ale 101, to nevím. Myslela jsem, že to tak mám třeba jenom já, že některé písně měly stejný počet přehrátí, ale prý má 101 písniček v playlistu víc lidí. 

No a já se rozhodla, že s vámi budu tyto moje nejposlouchanější skladby sdílet. Bude to rozděleno do více článků, článek bude vždy po 10 písních, akorát první článek bude mít písní 11.

Údajně je to v playlistu seřazeno opravdu podle pořadí, tedy první píseň v playlistu je opravdu ta, kterou člověk poslouchal nejvíc. Já, když se na ten svůj playlist podívám, tak musím říct, že to opravdu takhle sedí. Písně na prvních místech jsem opravdu hrála nejvíc, ty, které jsou až na konci, tak jsem si pouštěla třeba jen v určitém období roku. Takže to budu brát tak, že to je opravdu pořadí a tím se budu řídit a podle toho je budu dávat sem na blog.

Začnu samozřejmě od konce, ať je drama větší, takže v prvním článku budou písničky od 101. do 91. místa. Další článek pak bude 90. až 81. místo a tak dále, až se dostaneme k poslednímu článku, kde bude nejlepší desítka.

Jen bych vás chtěla upozornit, že tu moc světových hitů nenajdete. Já mám ty svoje hity, který si poslouchám. Ale třeba někoho inspiruju k poslechu nové hudby. 

Budu ráda, když mi pak budete jednotlivé články komentovat, jestli interprety nebo písničky znáte, neznáte, poslechli jste si a líbí se vám nebo naopak nelíbí a máte radši jiný žánr. Jakákoliv zpětná vazba je vítaná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře