Bendsneyder a Antonelli příští rok u Aja

14. září 2016 | 18.10 |
› 

nico_aki_2017K tomu se prostě musím vyjádřit. Jako komentář na facebooku by to totiž bylo hodně dlouhý, takže jsem se rozhodla, že udělám k tomuto tématu malý článek. Dneska totiž bylo oficiálně potvrzeno, že příští rok budou v týmu Red Bull KTM Ajo závodit Bo Bendsneyder, který tak u Aja pojede svůj druhý rok, a Niccoló Antonelli. O Niccolóvi se už nějaký ten čas mluvilo jako o největším kandidátovi na toto místo, když Brad Binder jde s týmem do Moto2 příští rok. A nakonec se tyto spekulace i potvrdily.

Bo si další rok zaslouží. Vlastně já jsem vůbec nepochypovala o tom, že zůstane. Ani mě nenapadlo, že by měl Bo někam odcházet. Spíš se chci vyjádřit k Niccovi.

Tomu jsem před lety totiž hodně fandila. Dokonce ho v minulých letech mám v žebříčku mých oblíbených jezdců. Bylo to v letech 2013 a 2014 (mimochdem, na těch fotkách bych ho ani nepoznala :-D ). Jenomže jak velký talent jsem v něm viděla, tak moc mě zklamal. Byla jsem na něj hodně naštvaná, že nebyl schopný dojet závody do cíle. Tak jsem se na něj vykašlala a začala se soustředit na jiné. Loni mě konečně přesvědčil, že na to má, když vyhrál. A jeho vůbec první vítězství v kariéře přišlo zrovna u nás v Brně. 

Kruh se uzavřel. Ten, ve kterém jsem před lety viděla obrovský talent, se dostal do týmu Ajo. Do mého týmu. 

Já z toho mám radost a na Nicca v kombinéze Ajo se vážně těším. Aspoň budu mít důvod za ním jít a žádat ho o fotku :-D

Já věřím, že to byla dobrá volba. Aki ví, co dělá. Vždycky to věděl. A jestli vsadil na Nicca, tak určitě ví, proč. Já to teda taky vím, jak už jsem napsala, ten talent jsem v něm před lety viděla.

Tak snad teď, když bude mít k dispozici jednu z nejlepších motorek v poli (ano, já věřím, že i příští rok bude tým Ajo na špici), tak se konečně chopí své šance. Konečně přišla příležitost, jak ukázat (a nejen mě), že v něm opravdu cosi dřímá. Budu mu moc držet palce, aby tu příležitost využil. Úspěch by si zasloužil.

Taky tady teď opravdu hrozí, že Niccoló bude moje jednička příští sezóny. Ano, zní to zvláštně, ale tým Ajo má u mě vždy plusové body. Navíc moji největší oblíbenci jdou za rok do Moto2, takže je to takový přirozený vývoj událostí :-D

Niccoló a Bo budou určitě skvělými týmovými kolegy. A celá ta struktura Ajo bude příští rok opět skvělá, když s nimi v Moto2 budou ještě Brad a Miguel. To je opravdu úžasná čtveřice. A to vlastně nesmím zapomenout, že KTM má příští rok tým i v MotoGP, tam si ale teď nejsem jistá, jestli to má co do činění s Aki Ajem nebo ne. Ale pravděpodobně ne, protože to by určitě měli v názvu slovo Ajo a to tam (zatím) nemají. Teda, ale to by byl pro Akiho slušný zápřah, kdyby měl ve všech třech kubaturách tým. To už by byl jako Aspar (i když ten působení v Moto2 vzdal) :-D


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář