VC České republiky 2016: pátek

31. srpen 2016 | 17.51 |
› 

IMG_1800Pokračujeme mým vyprávěním z GP Brna. V pátek ráno bylo lehce zataženo a chladno. Ségře přišla od kamarádek zpráva, jestli už jsme někde tam na Céčku, že ony tam jsou. My v té době teprve snídali. Hm, ok :-D V pátek byla cesta na okruh pohoda, i vstup, prostě všechno. Největší davy se čekaly až o víkendu, tak jsme si ten klid užívali. 

Dorazili jsme na okruh zrovna, když byl v průběhu první trénink MotoGP. První trénink Moto3 jsme teda zmeškali. Po MotoGP následoval trénink Moto2. Přímo před náma spadl Ratthapark Wilairot. Jsem to viděla, jak se mu to sklouzlo a už ležel na zemi.

IMG_1607
Tady ten pád Wilairota, resp. jeho následky. Tak pohotová, abych vyfotila jezdce v pádu ještě nejsem.

Ráno také lehce pršelo. Naštěstí z toho nakonec žádný silný déšť nebyl. Počasí se postupem času lepšilo, přestalo mrholit, vykouklo sluníčko a začalo být teplo.

Já kromě motorek fotila kde co lítalo :-D Tribuny, lidi, kteří mě něčím zaujali (tyto fotky jsem ale radši na FB nezveřejnila, ještě by se tam někdo poznal a obvinil mě, že šmíruju :-D ), traťáky, helikoptéru...

IMG_1641
                                 Důkaz toho, že v pátek ráno lehce pršelo

Když skončil trénink Moto2, tak kamarádky a sestra vyvěsily na plot transparent #Luis39. Připomínka Luise Saloma. Na toho se prostě zapomenout nedá. Bylo to od holek super gesto, že vyrobily tento transparent.

Po tréninku Moto2 následoval trénink Rookies Cupu a já tak měla možnost prozkoumat, podle čeho poznám Fina Patrika Pulkkinena, kterému v RBRC fandím a také podle čeho poznám Marca Garcíu, který mě sleduje na Twitteru, tak jsem mu začala taky fandit :-D No, nevymyslela jsem to :-D Na čísla pořádně vidět nebylo a podle helem se to prostě hůř rozeznávalo, protože jsem nevěděla, kdo má jakou helmu.

Potom následovaly druhé tréninky Moto3, MotoGP a Moto2.

V pauze mezi prvními a druhými tréninky jsme šli na jídlo a také jsme se sestrou obcházely stánky na Céčku. Obě jsme věděly, co si chceme koupit, ale oni to neměli. Ségra se zamilovala do Avintie, jenže fakt žádné jejich věci nikde nebyly. Já chtěla tričko Stefana, ať to mám s tou kšltovkou kompletní, ale žádný jeho stánek nikde nebyl. V té chvíli jsem byla fakt vděčná za to, že jsem si loni koupila tu kšiltovku. Letos už bych ji nesehnala.

Ségřin přítel navrhoval, že bychom mohli jít na procházku kolem tribun, stejně jako jsme to udělali loni. V tom příšerným horku 35°C to opravdu bylo něco :-D Letos bylo příjemně. Jenže my dvě byly líné a nikam se teda nakonec nešlo :-D

Po druhém tréninku Moto2 ještě následovaly druhý trénink RBRC a pak taky jejich kvalifikace, ale to už jsme tam nezůstali.

Šli jsme se podívat na stánky u hlavního vstupu. Já furt chtěla to Stefanovo triko, ale prostě nic. Já dokonce koukala i na věci Aprilie, ale příští rok už v Aprilii nebude, tak to vlastně moc nemělo smysl, abych si kupovala jejich věci. Jako náhradní variantu jsem měla něco od KTM (protože tým Ajo), ale tam taky nic. Všichni kolem mě si něco kupovali a ségra prohlásila, že si něco musím koupit taky. Já ale byla bezradná. Nikde nebyly žádné věci těch, kterým fandím a za jejichž věci bych byla ochotná utrácet. No nakonec se stalo něco, co se asi dalo čekat, ale já to stále nechápu. Koupila jsem si triko Mavericka Viñalese. A cítila jsem se u toho strašně provinile. Je ale fakt, že za Stefanem je Maverick má dvojka v MotoGP, takže když nebylo nic Stefanovo, tak mi nezbylo nic jiného než si koupit něco Maverickovo :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: VC České republiky 2016: pátek michal 31. 08. 2016 - 19:42
RE(2x): VC České republiky 2016: pátek niki 31. 08. 2016 - 20:21
RE(3x): VC České republiky 2016: pátek michal 31. 08. 2016 - 21:02
RE(4x): VC České republiky 2016: pátek niki 01. 09. 2016 - 18:17
RE(5x): VC České republiky 2016: pátek michal 05. 09. 2016 - 21:21
RE(6x): VC České republiky 2016: pátek niki 06. 09. 2016 - 20:16